Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A bolha, kullancs elleni...

A bolha, kullancs elleni nyakörv nem veszelyes a macskara nezve?

Figyelt kérdés
Mivel rengeteg a kullancs, gondolkodom a Foresto nyakörvön. A Frontline es a hasonlo szerek ellenere talaltam a cicakban kullancsot. Felelmem az, hogy fennakadnak valahol es baj törtenik. Tudom, elvileg bombabiztosak, de tapasztalt Forestos macskasok velemenyet szivesen vennem.

2016. máj. 3. 13:35
 1/5 anonim válasza:
Én még soha nem raktam nyakörvet macskára, de azt tudom, hogy ha könnyen állítható nyakörvet raksz rá, akkor nem lehet baja, ha fennakad, könnyen kiszabadul, vagy esetleg ha nem zavarja és nem próbálja meg leszedni olyat is rakhatsz rá, amin könnyedén átfér a feje. Remélem segítettem valamicskét
2016. máj. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem raktam rá még soha,annyira idegen dolog az egy macskán.Én is félek hogy felakad valahol.
2016. máj. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én spray-t használok és tökéletesen beválik! Nyakörvet énis ugyanezért nem próbáltam, de a spray nagyonjó, 2 havonta be kell fújni vele és akkor nem lesz benne semmi
2016. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat.

Közben az allatorvos azt mondta, a cicak nem fertözödnek meg a kullancs altal terjesztett betegsegekkel. De ettöl függetlenül a nyakörvet ajanlja, bolhak, stb... több honapos vedelem. Es, hogy nem lehet baj, a nyakörvek elszakadnak, ha fesziti az allat. Most legyek okos... :)

2016. máj. 4. 09:17
 5/5 aperitif ***** válasza:
A cicákra gyártott nyakörveken van egy két-három centis gumi betét, ami arra szolgál, hogy ha fennakad a nyakörv, a cica akkor is ki tudja húzni belőle a fejét, így nem akasztja fel magát. Ezzel együtt én inkább spot-ont használnék cicánál.
2016. máj. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!