Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy macskának jöhetnek ki új...

Egy macskának jöhetnek ki új foltjai? Olyanok amik gyerek korában nem voltak de nagyobb korára kialakulnak?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek eltűnt rég a cicája és egyik nap láttunk egy macskát a kertben, és ugyanott volt neki az arcán egy folt, viszont régebben a lábain nem voltak foltok.. Lehet , hogy ő az?

2016. máj. 16. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem , főleg ha nagy foltokról van szó. Kisebb foltot már láttam a cicámon előjönni, de az nagyon picike volt.
2016. máj. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi.... nem olyan vészesen nagyok. Egy régi képet szedtünk elő és azon még nem voltak ott... akkor valószínűleg nem ő....?
2016. máj. 16. 11:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Így látatlanban képtelenség megmondani. Azzal azért próbálkoznék hogy hallgat-e az eltűnt cica nevére, és hogy hogyan reagál a barátnődre.
2016. máj. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Milyen rég tűnt el?

Lehet, hogy az ő kölyke már az a cica, amit láttatok, azért hasonlít rá. Mivel, ha kiskorában tűnt el, gondolom nem volt ivartalanítva. 1 éves korától pedig ivaréretté vált, (ha még él) és folyamatosan szüli a piciket, ha lány, ha fiú akkor pedig csak a megtermékenyítésben vesz részt.

Amúgy nem hiszem, hogy előjönnek új foltok, mivel ez genetika. Nem változik meg az idővel. Ellenkezőjére láttam példát, hogy kicsinek volt egy picike folt a feje búbján és ahogy nőtt, a szőre hosszabb lett és már nem látszik neki, de ott van csak nem látszik.


Szerintem ez nem az a cica, viszont esélyes hogy a leszármazottja.

2016. máj. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés.

Anyósomék kutyája pl. teljesen megváltozott, ahogy megnőtt.

Anyós pont azért választotta, mert fekete "maszk" volt a pofiján, a szemei körül.

Ahogy megnőtt, ez a folt gyakorlatilag felcsúszott a két füle hegyére :D

Az egész arca, meg amúgy az egész kutyus fehér, csak a füle hegyei feketék.


Az én házimacskám bundája semmit nem változott, nem "nőtte ki".


Én is arra tudnék tippelni inkább, hogy a cica kölykével találkoztatok.

2016. jún. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kis mértékben változhat a bunda.

Nekem a kutyám változott elég sokat, amikor elhoztuk, nem volt szimmetrikus a fején a csík (fekete arcon középen egy fehér sáv), felnőttkorára meg az lett plusz barnás foltok lettek a lábán, ami szintén nem volt ott. A szőre is tömöttebb lett.

2016. jún. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!