Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan kell kölyökmacskát...

Hogyan kell kölyökmacskát alomra szoktatni?

Figyelt kérdés

Eleinte oda kakilt meg pisilt de mostmár a sarokba pisilt,meg a padlóra kakilt. Nem tudom miert nem csinálja alomba pedig eéotte mindig oda ment.

(normális válaszokat várok)

Előre is kösz.



#macskatartás #macskaalom #alom #alokmraszoktatás
2016. máj. 17. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindig ha odapiszkitott valahova az alomba tettem bele nem eltakaritoottam. Utána elkezdett ráájárni . De volt olyan is ,hogy oránként tettem az alomra .
2016. máj. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mienk első perctől oda ment ha kellett neki. 3 hónaposan került hozzánk. Kinti-benti volt szóval nem tudom hova kakált előtte. Itthon is volt pár baleset mikor már úgy érezte nem Elég tiszta az alom, akkor nem.ment bele. Nyugodt helyre kell rakni ahol nem zavarja meg semmi. Alom típusának megváltoztatása is baj lehet.
2016. máj. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

MINDIG tiszta és szagtalan az alom? Nem helyeztétek át egy rossz helyre (pl. közel a táljához)


A macskák iszonyat finnyásak :D

2016. máj. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont! :D
2016. máj. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!