Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ha a cicám el akar...

Kicsipa kérdése:

Mit tegyek ha a cicám el akar menni a kertből?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy panelházból kertesbe költöztünk és anyukám ötlete volt hogy felügyelettel engedjük ki a kertbe. Ezzel nem is lennr baj, de a kerítésen kívül autók,biciklizők, kutyusok vannak, akiket eddig nem látott mégis nagyon bátran ki megy. Félek megszökik. A másik gond hogy itt bent meg az ajtóban nyávog keservesen. Tanácstalan vagyok, de hát nem mehetek vele mindenhova egész nap.

#szökés #cica #benticica volt
2016. máj. 23. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ivartalanítva van? Akkor nem akar annyira menni.
2016. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én cicám akkor akart nagyon elmenni, mikor ivarérése volt. Szerencsére ivartalanítva van, és így már nem nagyon akar kimenni.

Ha még nincs ivartalanítva, keress fel egy megbízható dokit(Aki nem a pénzért dolgozik)

Én 6500Ft-ért ivartalanítottam, de biztos van, aki kevesebbért csinálja meg :)

2016. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok:) Igen ivartalanítva van a cicus, és 2 éves -ha ez mondd valamit :D -
2016. máj. 23. 20:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen volt. Kiengedtem aztán másnap vissza jött. Az állatok nem olyanok mint a gyerekek neki hiába mondod hogy nem.
2016. máj. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen értem, de félek eltűnne vagy baja esne. Nagyon szeretem és féltem, nem tudom mi lenne lehet elcsapná egy autó ;(
2016. máj. 24. 13:33
 6/7 anonim ***** válasza:
A macskak 1 km koron belul koborolnak altalaban es hazatalalnak.
2016. jún. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Ha valakit érdekelne azért leírom, hogy már szépen hazatalál, igaz a lábát az elejèn sokszor felsértette, de már nincs semmi baja! Tényleg sokat segítettetek a tapasztalataitok megosztásával, köszönöm! :)
2016. jún. 25. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!