Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csinaljak a macskammal?...

Mit csinaljak a macskammal? Beteg lehet?

Figyelt kérdés
Nemreg kaptam egyik ismerosunktol egy kismacskat korulbelul 4 honapos lehet, fiu, feher voros. Egy par hete elkezdett furcsan viselkedni. Az egyik pillanatban meg simogathatjuk utana rank tamad,megharap,megkarmol. Ma peldaul ultem a hintaagyon, felugrott hozzam, ra ugrott a kezemre,labamra,harapdalt es miutan leallitottam felfujta magat,morgott nyavogott ram es azzal a "meg tudnalak olni"nezessel nezett,de szo szerint. Aztan megint felugrott es megint le es igy tovabb..ezt eljatszottuk egy darabig..mindenhova felmaszik,bemaszik ossze-vissza rohangal,nem tud megulni a seggen. Persze ez jellemzo a kismacskakra,de furcsa,hogy ha meglatja a locsolo kannat elfut es neki fut valaminek. Nem tudom mi baja lehet,lehet,hogy csak jatekos? Vagy lehet,hogy van valami baja? Esetleg agyi baj?

2016. máj. 23. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínű azért ilyen mert kicsi. Viszont erről a vad játékról szoktasd le,mert ha 5 kilós lesz már nem lesz annyira jópofa. Ha úgy gondolod mégis,hogy valami baja van akkor inkább vidd el dokihoz!
2016. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak játékos :) Csak kicsit vehemensen játszik, minden cica más.

Érdemes a nyár folyamán ivartalanítani, olyan 6 hónapos kor körül.

2016. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom szepen mindenkinek! :)
2016. máj. 23. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!