Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érdemes cicáknak itatókutat...

Vera0131 kérdése:

Érdemes cicáknak itatókutat venni? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Enyémek például a vizes tálkájukhoz hozzá sem nyúlnak de a kádba mindig ugranak bele hogy engedjem nekik a vizet ezért gondoltam hogy kellene egy nekik.

2016. máj. 23. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Hozzászoktattad őket a kádhoz.

Zárd ki őket a fürdőből és akkor isznak a táljukból is.

Én nem ruháznék be ennyi pénzt,ha mindig tudsz nekik friss vizet biztositani.

2016. máj. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A macskák hajlamosak a vesekőre, meg egyéb húgyúti betegségekre, úgyhogy jobb, ha többet isznak :).


Nálunk a mosdókagylóba szoktak felugrani, ha ott vagyok, hogy nyissam meg nekik. És igen, megnyitom nekik, és ezután is meg fogom. Ha ezzel elkerülhetem, hogy megbetegedjenek, akkor azon a fél percen semmi sem múlik. Isznak persze a táljukból is.


Nekünk nincsen itatókutunk, de szokták ajánlani olyan macskáknak, akik keveset isznak. Mi is gondolkodtunk rajta, de úgy tudom, abban a szűrőt rendszeresen cserélni kell, szóval nem csak egyszeri kiadás, ezért nekünk egyelőre nincsen.

2016. máj. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém kimondottan szereti a folyó vizet.

Nekünk van itatókutunk és sokkal jobban iszik belőle, mint a táljából.

2016. máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vicuska87 ***** válasza:
100%

Nekem 2 ivókutam is van, és láthatóan többet isznak mint egy snassz sima vizestálból...

Szerintem igen érdemes beruházni.. nekem mindkettő kerámia, egy keramikussal csináltattam, így nincs kontakt allergia és könnyen tisztítható.. :)

2016. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!