Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan etessem kis cicám?

Hogyan etessem kis cicám?

Figyelt kérdés

Leszegy 12 hetes sziámi kislány cicám. Hogyan etessem őt?

Minden nap adnék neki tasakos tápot és száraz eledelt. Hányszor etessem? És milyen mértékben etessem hogyan osszam el a tápot?( pl.: napi 2 száraz eledel 1 tasakos)

Vagy hogy ? és hány grammot?



2016. jún. 1. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a tasakost hanyagold ha nem akarod jól megfosatni szegényt.
2016. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először azzal kell etetni, amit a tenyésztőnél kap. Fokozatosan lehet csak váltani. De ezeket biztosan ő is szívesen elmondja.
2016. jún. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A tenyésztő minden ilyen kérdésedre válaszol, és ajánl tápot is, sőt adni is fog egy keveset.

Olyan tápot vegyél, aminek minél magasabb a hústartalma, és nem tartalmaz gabonát, vagy csak minimálisat.

3-4-szer kell etetned egy nap.

2016. jún. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is volt így, én is legelőször azt adtam amit elöző gazdája, de mikor láttam, hogy egyre kevesebbet eszik elkezdtem szép lassan rászoktatni más ételekre, akár még tojást is főzhetsz neki (annak különösen a sárgáját szokták szeretni), vagy egyszer egy héten/hónapban volt mikor csináltam kis meglepi falatot neki (kis főtthús, vagy akármilyen húsmaradék amit meg tud enni). Csak figyelj arra, hogy az ilyen inyncségekre ne szokjon rá, mert utánna furcsán néz majd a tápra!
2016. jún. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!