Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, hogy a cicák ne...

Mit tegyek, hogy a cicák ne verekedjenek?

Figyelt kérdés
2 macskám van, mind a 2 kandúr: az egyik 2 éves és ő volt meg először és a másik 2hónapos, őt egy tanyáról hoztuk 2 hete.Kinti cicák, a kicsi minden este be van zárva a műhelybe.ki van alakítva neki ott hely, biztonsagos.amikor latja a nagyot, odamegy es ,,pofozni,, kezdi. A nagy áttforditja és harapdálja a kicsit.

2016. jún. 7. 20:01
1 2
 1/14 anonim válasza:
13%
Csak játszanak.
2016. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A kicsi keservesen nyávog közben. A nagy morog. Va, amikor a kicsi tejet akar inni a nagy macskától. Akkor is ilyen verekedés van. 🐈
2016. jún. 7. 20:23
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ivartalanítás. régen nekem is volt 2 kandúrom, amíg nem lettek ivartalaníttatva, folyamatosan verekedtek. amíg a másik kölyök, még nem olyan veszélyes, de ha ő is ivarérett lesz, komoly sérüléseket fognak okozni egymásnak.
2016. jún. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Elég a kicsit ivartalanítani ?
2016. jún. 7. 21:19
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítani kell mind a kettőt.
2016. jún. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mind a kettőt ivartalanítani kell. A nagyot már rég kellett volna. :/ nem értem, estére bezárod , hogy biztonságban legyen, de napközben meg kóborol és szedi össze a halálos betegségeket. (Macska aids pl.)

Tejet meg nem adunk a macskának, mert a laktózt nem tudja megemészteni és csak megfosatja.

2016. jún. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy értette a kérdező, hogy a kicsi szopni próbál a nagytól, az meg amiatt van, hogy már 6 hetesen el lett választva az anyjától.
2016. jún. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen,úgy értettem, hogy szopni próbál.Ha ivartalaníttatni akarom, hívjam ki az állatorvost vagy vigyem be hozzá? Mennyibe kerül 1macska ivartalanítása?
2016. jún. 8. 16:03
 9/14 A kérdező kommentje:
Nappal nem kóborol szabadon, mert valaki mindig kint van vele. Ha megyünk valahova, be van zárva napközben is.
2016. jún. 8. 16:04
 10/14 anonim ***** válasza:
Ivartalanítást csak orvosi rendelőben végeznek. Kb. 6-8 ezer ft.
2016. jún. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!