Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a cicám! Mit tegyek?

Vanamana kérdése:

Eltűnt a cicám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem rég költöztünk fel két utcával feljebb egy családi házba . Olvastam ,hogy ilyenkor a cicákat nem szabad kiengedni minimum 1 hétig vagy macska hámmal esetleg felügyelni rá.

Letelt az egy hét . Gondoltam most már körül nézhet már oda kint .

Lassan 9 napja nem láttam, inkább benti -kinti macsekról lenne szó . Nem forgalmas az utca és elég sok cicát látok piheni egyes kerítéseken

Nagyon hiányzik ....

Minden nap azert vissza megyek a régi házhoz hátra vissza ment de nem ... Mit tegyek ? Kell aggódnom ?



2016. jún. 10. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezted ahokat akik most ott laknak? Lehet próbálkozott bemenni, és ők meg leadták.
2016. jún. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

9 nap elég hosszú idő..

De volt macska, ami 4 év után tért haza, az az 1 hét is csak sablon, inkább 1 hónap, de előtte porazzal bejárni a helyet, el ne tévedjen

2016. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!