Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 7 hetes kiscicámat rokonoknál...

7 hetes kiscicámat rokonoknál hagytam 3 napra, mert elutaztam de most teljesen máshogy viselkedik. Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés

Mielőtt lementem tiszta energikus volt, ugrált, sprintelt össze-vissza, játszott a játékaival akár magától, akár ha én játszottam vele. Karmolt, harapott, olyan kiscicásan.

Mióta vissza hoztuk folyton alszik..... Eszik, alomra jár, de egész nap alszik és néha mintha önkívület lenne úrrá rajta, csak bámul üveges tekintettel. Kezembe veszem és képes akármilyen pozícióban elaludni. Ha én cseszegetem a játékaival, akkor kapkod utána egy kicsit, de csak fekve, már nem ugrándozik, nem harap...


Egyszóval komolyan, 3 nap alatt mintha kicserélték volna...

Itt helyben csak ilyen kókler s_ar állatorvos van, aki eddig csak rosszabbat okozott az állatomnak... A következő állatdokihoz aki jó, legalább 30km kell utaznom. Persze ha kell, indulok is. De mitől lehet ez? Beteg? Vagy esetleg a meleg?.. Nagyon aggódom... :(


2016. jún. 23. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Beteg! Vidd orvoshoz, amint lehet! Az én cicám 9 hetes, és még ebben a melegben is rohangál 1000-rel, meg piszkálja a kutyákat, nem a melegtől van! Lehetőleg olya állatorvost keress, aki nem csak a pénzedre hajt, hanem szeretne segíteni is.
2016. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

az a helyzet,hogy ennyi idősen még az anyjánál kéne lennie.

egyébként 30km-re ha van állatorvos,az nem annyira sok. mindenképpen vidd el, amúgy is érdemes féreghajtás és oltások tervezése miatt elvinni,esetleg megbeszélni,hogy kb mikor ivartalanítsd stb.. de meg is nézi egyúttal,hogy minden rendben van -e.

de mondom, nagyon korán választottátok el.

2016. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

5 hetesdn hoztuk el. Sajnos tudom, hogy rettentő korai volt, de ott ahol született, a halál várt rá. Közölték, hogy ha vasárnapig nem viszi el valaki, elteszik lábalol. ( ez volt pénteken, így hát elhoztam)


Holnap reggel neki indulok elvinni dokihoz. Ma nem tudom mert a férjemnél van az autó.


De nagyon aggódom.... Mi a fene baja lehet? :(

Hívtam a dokit, de ki van kapcsolva....

2016. jún. 23. 15:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fura kérdés, de kakil rendesen?
2016. jún. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem depis a macskád. A leírásod alapján jól érzi magát nálad, nálatok, és most kizökkent a megszokott környezetéből, nem volt vele a gazdi, három napig idegeneknél volt. Szerintem erről van szó.

Először is erőltess magadra nyugalmat, mert érzi, ha ideges vagy. Aztán meg csinálj úgy mindent, mint előtte, a macskák szeretik a rendszerességet. Meg szeretgesd.

Szerintem ez lesz a gond, természetesen én is elvinném azért orvoshoz. A nyugalom kedvéért.

2016. jún. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Eszik rendesen, kakil is de ahogy észre vettem csak bogyózik mint a nyulak és közben sír. Most feltűnt egy (elnézést a kifejezésért) nagy göb, mint egy gennyes pattanás, de nem dudorodik ki, a farka töve és a feneke között.

Lehet, hogy az okozza a problémát?


Végül sikerült elérni a dokit, estefelé tud minket fogadni szóval megyünk.

Remélem rendbe jön és azt is, hogy nem fertöző a többi cilusra :(

2016. jún. 23. 17:00
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Megjártuk a dokit, azt mondta, hogy rokonoknál kapott el valamit a kijárós macskától. Lázas volt nagyon... Kapott két szurit, holnap pedig még egyet de már most sokkal de sokkal jobban van! :)

Úgy örülök..


Köszönöm a válaszokat nektek!

2016. jún. 24. 00:06
 8/8 anonim ***** válasza:

örülök,hogy elvitted!

és bocsi,hogy leszúrtalak amiért hamar hoztad el, gondolhattam volna,hogy a szaporítók voltak az iq betyárok megint..

2016. jún. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!