Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tudom mi lehet a cicámmal,...

Nem tudom mi lehet a cicámmal, egész nap jól volt, evett rendesen délután pedig csak feküdt, fura volt ezért hívtam magamhoz de nem bír járni. Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Látszólag fájdalmas neki, olyan mintha le lenne bénulva. Nincs a napon,egész nap a lakásban van,délután szoktam kivinni játszani.Lehet meg csípte valami?
2016. jún. 23. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvoshoz kell vinni minél előbb, neten keresztül senki nem fogja tudni mi baja lehet.

Nem ehetett meg kint mérget, vagy bármi rosszat?

2016. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Este 8 órakor kezdődött nála, egész nap nem volt vele semmi gond.Tejet ivott és párizsit evett.Az udvaron tudomásom szerint nem lehet/lehetne méreg.Azért kérdezem itt mert kétségbe vagyok esve,és ilyenkor már sajnos nem tudom elvinni állat orvoshoz csak holnap,és attól tartok reggelre elpusztul.
2016. jún. 23. 22:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak állatorvosi ügyeletek is, ahová elviheted. Egyébként sem a tej, sem a párizsi nem való neki. Ha tejet akarsz adni, vannak kifejezetten macskáknak való laktózmentes tejek, a sima tehéntej hasmenést okozhat, ezen kívül jó minőségű táppal kellene etetni.
2016. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hmm laktóz mentes tej? Érdekes. Sok kóbor cica örül hogy eszik,és hidd el kedves nem mindenki teheti meg az ilyesmit.Ja,hogy akkor ne tartsak macskát mert csak tehén tejet,párizsit,virslit,sonkát,májkrémet tudok adni a cicáimnak :D Annyi macska fel nőtt már a világon,mégsem halt ki a faj csak mert dédapáink frissen fejt tehén tejét itták. De az hogy vigyem ügyeletre hasznos volt számomra, azt nagyon köszönöm,és hidd el eszemben volt ez a lehetőség is,csak sajnos nem rendelkezem autóval, és falunk élek.Szerinted minek jövök fel ide? Ha lenne lehetőségem el vinném.De nem veszítek azzal semmit ha reggelig kicsit meg nyugtat valaki hogy legalább aludni tudjak.
2016. jún. 23. 22:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Amennyi pénzből eteted szeméttel, simán kaphatna neki való ételt is.

Az, hogy a kóbor macska min él, más tészta, azt eszik, amit talál. A te macskád meg azt, amit tőled kap. Ez a nem mindegy.

2016. jún. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előző írja ezeknek az árából ("tehén tejet,párizsit,virslit,sonkát,májkrémet") tudnál venni normális tápot is.

Azzal meg semmire nem mész, hogy valaki megnyugtat, hogy nincs semmi baja a macskának, mert attól meggyógyulni nem fog. Remélem reggel az állatorvosnál kezdesz.

2016. jún. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne azért ne tarts állatot, mert tehéntejjel itatod és párizsival eteted, hanem azért ne, mert az alapvető orvosi ellátásról sem tudsz gondoskodni.

Valóban nem fog kihalni a macskafaj attól, hogy tejet kap, de nálunk az állat családtag és ahogy a gyereket sem itatom pl. Coca-Cola-val folyamatosan, így az állatnak sem adok szemetet.

Veszek hentestől mindenféle húsnyesedéket, megfőzöm és azt kapja kutya-macska.


A megnyugtatás részére meg mit vársz? Fájdalma van és igen gyorsan leromlott az állapota. Ha már menni sem tud, az nagy gáz. Én már rohannék vele az orvoshoz, de ez én vagyok.

2016. jún. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Cicával mi van?
2016. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Minden rendben vele teljesen egészséges!
2016. júl. 13. 22:09
 10/10 anonim ***** válasza:
ezt az állatorvos mondta?
2016. júl. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!