Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit kell tennem, ha a macskám...

Mit kell tennem, ha a macskám pár napja mindentől fél?

Figyelt kérdés
Nem jön ki az ágy alól csak napjában kétszer. Egyszer enni, egyszer pisilni/kakilni. Ha kijön, akkor osonva megy, a tekintete meg üres. Amikor kiszedtem az ágy alól és nyugtatni akartam, meg ölelgettem, akkor folyton megpróbált a kezem közül kiugrani, úgyhoy hagytam, hogy visszamenjen. Ja meg aznap, amikor ez kezdődött, akkor lehugyozta a takarómat. Ez egy-két napja volt.

2016. jún. 25. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi váltotta ezt ki? A macska ok nélkül nem pisil máshová, szóval mi történt akkor amitől ennyire fél?
2016. jún. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy túl sok sokk érte, de nem tudom. Azért gondolom, mert az ablakban nézelődött, és megijedt egy busztól. Aztán nem sokkal ezután a felettünk lakók ledobtak valamit az erkélyről, s mindezek után az unokaöcsém, aki még egy éves sincs, üldözni szokta. Tőle amúgy is fél, de közvetlenül előtte ez a két rémisztő hang, aztán a baba... Hát nem tudom, de fura.
2016. jún. 25. 15:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor szóljatok az unokaöcséd szüleinek, hogy figyeljenek oda a gyerekre! A macska nem gyerekjáték,nem azért van, hogy szekálják! Így lesz egy idegbeteg,mindent összecarós ès pisilős macskád. A macskák szeretik a nyugalmat,nem bírják ha visítozva szekálják őket. Ha meg odaharap vagy karmol gondolom a macska lesz a hibás...ezt kellene először megoldani.

Az ágy alól meg próbáld meg finoman,jutalomfalattal kicsalogatni, ne erőszakoskodj vele mert csak rontasz a helyzeten! Ha megnyugszik akkor elő fog jönni,csak hagyni kell neki időt és el kell zárni a gyerektől...

2016. jún. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2016. jún. 25. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:
A zaj okozhat ilyen sokkot.
2016. jún. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. jún. 26. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!