Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik kulfoldi allatkertben...

Panpeter2016 kérdése:

Melyik kulfoldi allatkertben tudnek tigrist simogatni vagy delfint simogatni ugy hogy egyutt vagy a delfinnel a vizben?

Figyelt kérdés
Tobb kepet is lattam mar, hogy emberek nyaralasuk soran delfint puszilgattak a medencebe, es tigrist simogattak. Hol engedelyezett ez? Feltetelezem, hogy nem magyarorszagon. De akkor merre kell elmennem nyaralni, hogy ilyen elmenyben legyen reszem?
2016. júl. 2. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Írd be a google keresőbe: swimming with dolfins. Meglátod, jópár helyen van erre lehetőség, csak egyik sincs közel.A tigris simogatóra a kereső szó: tiger petting zoo. Ez is van néhány! Jó keresést!
2016. júl. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem akarok ünneprontó lenni, de ahol delfinekkel lehet úszni,ott elég kicsi helyre vannak bezárva a delfinek. és hogy ezt tudják kezelni, mindenféle gyógyszerrel és nyugtatóval tömik őket. a várható életkoruk felét sem érik meg az így tartott delfinek:(

szóval én azt nem igazán ajánlom,hogyha tényleg szereted őket,akkor messziről is szereted.vagy ha esetleg egy nyaralás során úgy alakul,hogy találkoztok delfinekkel..az teljesen jó. de ezért szerintem ne fizess, mert kínzás nekik.

amit biztosan lehet itthon is: az a gyűrűsfarkú makikhoz bemenni.szerintem már minden állatkertben van ilyen. ez is nagy élmény.

ha jól tudom Gyöngyösön volt tigris simogatás tavaly. de azok picikék voltak még.szerintem már nincs ilyen,de rá kell keresni

2016. júl. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Törökországban lehet delfinekkel úszni
2016. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!