Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalnitott fiu lany macskam...

Ivartalnitott fiu lany macskam van milyen szaraz tapot ajanlanatok nekik?

Figyelt kérdés
2 benti cicam van egy fiu aki 3 eves es egy lany aki 5 eves ugy masfel eve a lany mar volt hugyköves akkor is idöben orvoshoz vittük es azota se volt semmi baja halistennek viszont eddig nem kifejezett ivartalanitott cica szaraztapot kaptak sajnos, amin most fogok valtoztatni egyik nagy oka h a kandurom most hugyuti megbetegedessel kuzkodik most volt nala a doki kapott 2 szurit es varunk hetfoig remelhetoleg nem kell kateterezni.. Mondta h ivartalanitott macskak reszere valo tapra alljak ra.(de en hulye nem kerdeztem meg mit ajanl) Na most hallottam Royal Caninrol, Hill's.. De a problemam h mindenhol azt olvastam h kulon van kandur reszere es nosteny reszere is...de nekem mindkettobol van 1 es nehez megoldani h ne egyenek egymasebol szoval tud valaki segiteni h van-e esetleg olyan ami mindketto reszere kivalo? Megszeretnem elozni a tovabbiakban minden fentallo lehetseges betegseget!!

2016. júl. 15. 11:11
 1/4 atti-73 ***** válasza:

Szia!

Nekünk is ugyanez a felállás van, egy kandúrunk és egy nőstény cicánk van.

Mivel a kandúrodnak most nagyon fontos a jó táp ezért most nem mindegy mit eszik. Amiket most ajánlok Neked, mind a ketten nyugodtan ehetik. Nézd át kérlek, hogy a felsorolt tápokból melyik lenne a leírás alapján kandúrodnak a legmegfelelőbb. Árban is itt a legolcsóbbak és 8900 forint felett ingyen kiviszik.

Ezek akkor:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ha már meggyógyult akkor pedi ezt add nekik, mind a ketten ehetik:


[link]


itt viszont nagyobb kiszerelésben jobban megérti:


[link]


Remélem tudtam segíteni!

2016. júl. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 atti-73 ***** válasza:
A urinaryk közül az utolsó kutyáknak való, azt ne vedd figyelembe, bocs!
2016. júl. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem 5 benti cicám van, mind ivartalan kölyökkorától, (3fiú 2 lány) eddig még nem voltak problémák. Nekünk a hill's indoor és steril száraztáp keveréke vállt be, néha veszek nekik royal canin sterilt, mert ugyan azt imádják, de elkezdtek hízni, amikor csak azt kaptak.

Olcsóbb kategóriából a happycat az amire azt tudom mondani, hogy oké. Whiskast semmiképp se vegyél, egyik legrosszabb táp. Amúgy neten szét tudsz nézni online állateledeles üzletekben, annyi a lényeg, hogy legyen meg a minimum 20-30%os fehérjearány, és ne tartalmazzon felesleges adalékokat(pl szinezék, csak hozzávetőleg a whiskasban 4% fehérje van...)

2016. júl. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi a kandúrnak Royal Canin Feline Urinary S/O -t adunk. Láthatóan jobban lett tőle. Előtte olcsóbb steril macskának való táppal etettük. De nem sokat ért.

Én nem tudok róla,hogy ez ne lenne adható lány macskának. Ha nagyobb kiszerelésbe veszed meg és szétcsomagolod és nagyjából légmentesen lezárod, akkor nem szikkad meg a táp és megeszi a macska hónapokkal később is.

A kandúr cica nálunk 3x is volt katéterezve :( utolsó alkalom óta csak ezt eszi (+amit kint levadászik) és lekopogom,de jól van. Szép nagyokat pisil. Időnként meg kell lesni mert van azért előjele. Hetekkel korábban ki lehet szúrni már a dolgot. Ha már elzáródik akkor neccesebb :(

2016. júl. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!