Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, ha a kiscicám nem...

Mit tegyek, ha a kiscicám nem kakilt már egy napja?

Figyelt kérdés

Tegnap délelőtt óta nem kakilt, pedig iszik sok vizet és nem kizárólag száraztápot eszik, hanem nedvestápot és langyos vízzel puhított vagy a nedvessel kevert száraztápot fogyaszt.

Szorulása volna?



2016. júl. 19. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet. Paraffin olajat kell neki adni egy kicsit itt a neten is olvastam, vmi könyvemben is van, de azt most nem találom, kb. max egy evőkanállal. Ez csúszóssá teszi odabent a dolgokat, hogy könnyebben kijöjjenek. Nem étolajat, mert az felszívódik!! Ha holnapután sincs semmi, orvos (tehát három nap max az orvosig székrekedéssel).
2016. júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ráadásul tegnap kapott féregtelenítő pasztát az állatorvosnál!

2016. júl. 19. 16:11
 3/4 anonim válasza:
Szia! :) Én maláta pasztát adok a cicámnak 2-3 naponta egy picit és imádja :) egyébként nagyon jó kis cucc :) fressnapfban vettem a kicsi 660 a nagy kiszerelés 2990 :) a kicsi is 1,5 hónapig elég volt :) remélem segítettem a válaszommal :)
2016. júl. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Közben megnéztem a könyvet, csak nem írtam meg, paraffin és egy kanál, jól emlékeztem. Ez ugye kimondottan a székrekedésre. Amúgy az előttem szólónak is igaza van, mert a malátapaszta lazítja a székletet. Dehát ha nem jön ki? Az enyém is ilyeneket eszik amúgy. Mindenkinek lehet rossz napja... :-)
2016. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!