Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szenvedett a cicam?

Szenvedett a cicam?

Figyelt kérdés
Sziasztok,azt szeretnem kerdezni hogy ha elutottek a cicamat es a fejen talaltak el,akkor sokaig szenvedett szegeny vagy egybol meghalt es nem erzett semmit? Annyira lelkiismeret furdalasom van hogy nem voltam ott mellette,es ha szenvedett egyedul kellett elmennie... Ugy hianyzik :(

2016. júl. 22. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Szegény cicus! :(
2016. júl. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Ne haragudj, de ez nyílván attól függ, hogy történt. Sajnos láttam olyan cicát, akit annyira elütöttek, hogy szegényt senki nem tudta volna összerakni. Na ő tuti nem érzett semmit. Lehet le sem esett neki.


De! Láttam olyat is, hogy a cicát elütötték és nagyot koppant a feje. Talán reccsent is, de utána egyből elszaladt. Viszont szerintem később lehet belehalt, mert igen nagyot kapott.


Részvétem a cicád miatt!

Erre csak akkor tud bárki is válaszolni, ha megmondod, hogy találtál rá!

Szőrnyű, tudom, de ha a fejét törték össze, nem érzett semmit. Ha viszont csak pár csontját és utána még észnél volt, akkor szenvedett még eleget :(

2016. júl. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnalom.


A cicad nem szenvedett semmit, mert azonnal elpusztult, mivel ha az agy meghal, a test tobbi resze mar nem reagal. Nem erzett semmi fajdalmat, sot olyan hirtelen jott a halala, hogy fel sem fogta.


Egy macskasneni

2016. júl. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

sajnálom😭

ha a fejét találták el, akkor nagyon kicsi a valószínűsége annak, hogy szenvedett volna.

nekem volt egy kutyám akit el kellett altatni, és emlékszem, hogy annyira sírtam, hogy alíg kaptam levegőt.

2016. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Anya hozta be,de akkor mar nem elt elvolt deformalodva a feje es verzet.. Hazunk elott talalta meg az ut szelen.. semmi baja nem volt csak a fejen serult meg .. :(


Nagyon rossz hogy nem voltam ott vele,szegeny minden reggel kikereckedett tegnap reggel is,meg hizelget hogy engedjem ki.. aztan ra par orara mar anyu hozta be.. :( Hat nagyon megvisel minket,foleg engem mert nagyon szeretem az allatokat ..

2016. júl. 22. 22:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy szenvedett. Ha ilyen nagy fejsérülése volt, azonnal meghalt. Sajnálom! :(
2016. júl. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Részvétem
2016. júl. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha deformálódott a feje, akkor bizonyára azonnal elpusztult. Részvétem. Lelkifurdalásod ne legyen, ha nem benti cicc, akkor nem lehetsz mindig mellette...
2016. júl. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!