Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bolhák ellen mit lehet tenni?

Bolhák ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Most született 3 kismacskánk(kb.3-4 naposak) és az egyiket óvatosan megemeltem,és a hasánál láttam egy bolhát szaladni :/ Mit lehet vele csinálni?

Mivel pici cicák,így nem próbálkozunk semmilyen szerrel,éppen ezért a helyiséget sem tudjuk most kitakarítani...eddig nem volt bolhánk,nem tudom hogy lehetett,bár papám szereti a koszos rongyokat újrahasznosítani,így nem lepődnék meg,ha abban tanyáznának a bolhák... és TUTI bolha volt,mert már láttam bolhát,szóval biztos az volt :D



2016. júl. 23. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Állatorvosnál érdeklődj, biztos van rá megoldás.
2016. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
rongyokra neostomosan vagy insecticid
2016. júl. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Mivel hétvége van,és szabadságon van az állatdoki,így van valami átmeneti megoldás?
2016. júl. 23. 19:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Állítólag friss diólevél a vacokba. De olvass utánna, nem tudom, hogy lehet e kiscicák mellett alkalmazni, illetve ezt a népi praktikát sem próbáltam, sosem voltak bolhás pici cicáim. Azt tudom, hogy frontline spray már 2 hetes kortól használható.
2016. júl. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Frontline spray....már 2 napos kortól használható....nálunk is ez volt a probléma,tele voltak a 2 hetes macskáink bolhával....Este kaptak 1 fújást,reggelre 1 bolha sem volt....sajnos más megoldás nem segített,csak ez....
2016. júl. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Megyek és veszek egy Frontline spray-t! :D Had pusztuljanak a kis ro**adékok -.-
2016. júl. 24. 10:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy kicsit húzós az ára,de így a 4 macskánkból egy sem bolhás,és még kutyára is jó,akinek van....mi nem hittünk benne,de nagyon hatásos.... :)
2016. júl. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen,utána is néztem,tényleg elég több állatra is! :) Van még 2 kutyánk(ők nem bolhásak,úgyhogy gyanítom,hogy az a helyiség lehet bolhás nyilván,ahol a kismacskák vannak),de biztos ami biztos,így őket is le lehet kezelni :D Nagyon szépen köszönöm mindenkinek,ment a "zöld kéz" XD
2016. júl. 24. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!