Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítani fogjuk a...

Ivartalanítani fogjuk a nőstény macskámat, kinti macska, de ivartalanítás után nem tudom megoldani, hogy bent legyen?

Figyelt kérdés
Anyu és a testvérem allergiás a macskaszőrre, de nem szeretném, hogy baja essen a macskának. Mit tudok tenni?
2016. júl. 24. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Arra a pár napra anyukád és testvéred megerőltetik magukat, te pedig igyekszel a szobádban tartani a macskát, hogy a szőr ne kerüljön a többiek elé.
2016. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SEFOX DDI válasza:
100%
Mi is ivartalanítottuk a macskánkat. Két nőstény macskánk van.A családunk velük együtt hat tagú, de én és még egy családtagom allergiás macskaszőrre. Szerencsére nem okoz problémát mert gyakran keféljük (napi 2x) a bundájukat így a szőr nem száll. Az első 2-3 hétben ajánlott magatoknál tartani. A műtét után sokat fognak hányni, szemüket békén kell hagyni mert az orvosok szem nedvesítő folyadékot csöpögtetnek nekik műtétkor. A varrat 1-2 hét után szedhető ki. Fájdalmai lehetnek a varrat kiszedése után is, így ajánlott a 3 hét bent tartási idő. Mi panelban élünk, de jól vannak a macskák. Sokkal jobban mint ivartalanítás előtt!
2016. júl. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az enyém nagyon jól viselte. Olyan 5 ótáig nem engedtem ki a hordozóból, de nagyon ki akart jönni. Tettem alá macska pelenkát, de nem piszkított be, nem is hányt. Utána is úgy ment mint aki részeg, mindig elesett. Nem akarta piszkálni a sebét. (volt rajta "tölcsér"). Kis gyenge volt, meg szédült. Egy hét után vittem varratszedésre. Nem nyafogott.


Ezt olvasd el: [link]


Én mindenképp bent tartanám a varratszedésig.

2016. júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha ennyire nem jössz ki a családdal és nem képesek elviselni bent a cicát, a műtét után, akkor keress egy közeli barátot/rokont, akihez viheted bentre a cicát, amíg lábadozik. ne tedd ki a kertbe műtét után, mert szinte garantált,hogy baja lesz. szigorúan bent kell tartani és figyelni azokra,amikre a doki figyelmeztet majd.
2016. júl. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült megbeszélni anyuval, bent lehet a macska, de csak a szobámba:D Köszi egyébként a válaszokat, holnap fel is hívom az állatorvost, hogy mikor mehetünk:)
2016. júl. 24. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!