Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elutasítja a tejet, a junior...

Elutasítja a tejet, a junior alutasakostól pedig megy a hasa?

Figyelt kérdés

Tegnap este óta sehogy se fogadja el a pótlást a cila, viszont éhes, kicsit többet eszik az alutasakosból, ettől meg megy a hasa.

És az istenért se fogadja el a pótlást. Próbáltam hagyni sírni a kajáért, majd ha igazán éhes leszel megeszed alapon, az sem jött be, csak a szilárd alutasakost fogadja el.

Na ilyenkor mit kell tenni. Állatorvos a telefont se veszi fel...

Tej nem egyenlő a tehéntejjel, mielőtt ezzel jönnétek


2016. júl. 24. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány hetes a cicus? Ha eszik, nem baj az, ha nem pótlót. Ha az alutasakostól meg megy a hasa, próbáld majd ki a száraz juniort. Milyen am a széklete? Ha vizes állagú, akkor ügyelj, hogy minnél több vizet igyon, és próbálj meg neki egy kis szétfőtt rizst adni főthússal, vagy keverd bele az alutasakosba. Ha a diéta nem hozza helyre, akkor doki.
2016. júl. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

max6 hetes. Héten volt dokinál, akkor semmi baja nem volt(a féreghajtó után se fosott). Inni eddig egyszer láttam, akkor is tüsszögött a víztől(gondolom beledugta az egész pofiját)

Megpróbálom akkor a főtt rizst neki

2016. júl. 24. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon puhára főtt leveshust, nagyon puhára sütött hust, főtt krumplit összekeverve a puha hússal, mindent felaprózva vagy darálva. tejfölt, tejfölös huspépet. Vannak ezek az alutálcás 10 dekások, amikben puha darálék van, azt szokták szeretni.
2016. júl. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az én macskáim nem eszik a rizst, egyik se, pedig 5 van.se kicsi, se nagy nem eszi. A krumplit eszik.
2016. júl. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!