Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítják a macskákat?

Ivartalanítják a macskákat?

Figyelt kérdés

Ha bevinnék a menhelyre egy kandúr macskát, aki neméből adódóan verekedős, akkor ivartalanítanák?

Elvégre ott rengeteg macska van, ott ugyanúgy összeverekedne más macskákkal, így gondolom megelőznék ezt.



2016. júl. 27. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy ivartalanítják. Egy menhelyen sok a macska. A pénz meg általában kevés.
2016. júl. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. "Híresebb" menhelyeken, ahol van anyagi támogatás igen, de egyrészről ilyenkor helyet is nehéz találni, mert kiscica szezon van, majdnem mindenhol teltház van ilyenkor. A felnőtt cicusok nagyrésze meg általában altatás "áldozata" lesz, mivel ha már menhelyről fogadnak is örökbe, jobban preferálják, a gazdik a kicsi, fiatal cicákat.
2016. júl. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem. Akkor pici ketrecbe kerulne, ahol max a falat tudja bamulni, verekedni nem. Max steszelodni.

Ha olcso ivartalanitast szeretnel, akkor erdemes allatvedosokat keresni, ok szoktak tudni hogy merre van akcio.

2016. júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ivartalanítják, ha van aki fizeti, pl aki örökbe fogadja utána. De a legtöbben kiscicát akarnak csak... :/

Amúgy meg ha simán csak ivartalaníttatni akarod az kb 3000 ft a legolcsóbb helyeken, nem hiszem el hogy nincs ennyi pénze bárkinek is.

2016. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem, nincs ilyenről szó, csak elméleti kérdés volt!

Illetve mégsem annyira, mert a környékünkön rengeteg az ivaros kóbor kandúr,akik zaklatják az én macskámat is, de ha a menhelyen rosszabb helyük lenne, nem tudom mit tehetnék, nekem nincs pénzem kóbor macskákat ivartalanítani.:(

2016. júl. 27. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!