Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska megeheti a rio mare...

Macska megeheti a rio mare tonhalat?

Figyelt kérdés
A cicám nagyon szereti a halat(akárcsak én), mindig jön kunyizni. Azt tudom, hogy olajosat nem szabad neki adni, azt nem is szoktam. Most viszont véletlenül vásároltam egy hatos pakk saját lében eltett tonhalat, most vettem csak észre amikor felbontottam. Nekem nem igazán ízlik, neki viszont adtam belőle egy picit, és nagyon beindult tőle, azóta nagyon kéri a repetát. Odaadhatom neki? Sajnálnám a 6os pakkot kidobni a kukába.
2016. júl. 27. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem amit a macska megeszik azt meg is eheti.Az enyém tegnap a főtt kukoricát nézte ki a kezemből mikor a teraszon ettem.Viszont korábbi macskám nem ette meg a tonhalat.Arról sem tudok,hogy olajosat nem ehetnek a macskák,bár nem vagyok szakember.
2016. júl. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
8%
szerintem meg kuld el nekem,ne a gennyes macskanak add a draga halat
2016. júl. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ne egyszerre add neki oda az összeset. az enyém imádja .
2016. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
1# ne haragudj, de a macska a maga eszétől egy rakás olyan dolgot is megenne, ami vagy megöli, vagy növeli különféle betegségek kialakulásának a kockázatát (pl. cukorbetegség, hasnyálmirigy-gyulladás stb.)
2016. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Erre jó példa a dracéna...vettünk neki cicafüvet, 2 félét is, nem kell neki, a dracénát rágta...muszáj voltam elajándékozni, pedig már hatalmasra nőtt, 15 éves fa vt. De mindent a macskáért :)
2016. júl. 27. 21:14
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Egyes vagyok.Jó én megértem hogy nem mindig helyes ha csak az ösztöneire hagyatkozik a macska,de nekem kinti macskám van és nem tudok ott állni mindig mellette hogy fig

yeljem mit eszik.Én bízom benne hogy nem fog bezabálni olyat ami káros lehet neki.

2016. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan odaadhatod neki a tonhalat (persze nyilván nem egyszerre).

Az előzőekhez: pl. disznóhús sem tesz jót a cicának, pedig megenné...

2016. júl. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A nem tesz neki jót az enyhe kifejezés, konkrétan Aujeszky-betegséget kaphat tőle, amire se gyógymód nincs, se megelőzés, mindenképp belepusztul nagy szenvedésekkel néhány nap alatt.
2016. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Inkább macskádat add nekem jólessz a kutyának 😀
2016. aug. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A macskámért többet fizettem, mint amennyit a te életed ér, és előbb lőnélek agyon, minthogy odaadjam a kutyádnak :) a kutyád nem bántanám, nem ő tehet róla, hogy fogyatékos a gazdája :)
2016. aug. 31. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!