Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1 hete nincs meg a cicám?

1 hete nincs meg a cicám?

Figyelt kérdés

2 éves,bűbájos,csupaszeretet töketlenem tűnt el. Voltak már kisebb eltűnései,azok is mostanában. Nagyon sokat izgultam érte,most viszont már eltemettem. :( Több probléma is van:-sok a rosszindulatú ember,aki képes lenne neki ártani

-amióta eltűnt,volt egy egész napos eső,3 vihar,3 felhőszakadás,és napi szinten heves zivatar

-sajnos sok erre a gazdátlan,vérszomjas kandúr(rendszeresen megverik és megtépik a másik macskámat,pedig ő abszolút harcias)az én cicóm viszont elég esetlen

Ami viszont megnyugtató:-a kutya állatfajt ismeri,tudja,hogy gyorsan kell szednie a talpát,szóval kutyához tuti nem ment oda barátkozni

-autó naponta kb. 10x jár erre,úgyhogy elütni nem ütötték el

-nyakörv nincs,fennakadni kerítésen nem tudott


Én nagyon félek,hogy valami hatalmas,tökös macska nekiesett,és már régen nem él.(Tényleg nagyon brutális dögök,a másik cicómnak leszakadt egy körme,felrepedt a füle miattuk):( Szerintetek?


2016. júl. 28. 07:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg plakátold ki a lakhelyeden a cicust. A legjobb esetben csak befogta valaki, mert úgy gondolták, kóbor.

Ellenkező esetben részvétem. Nekünk is sok cicánk tűnt el, volt aki még csak kölyök volt, de még mind fiatalon. Mi áttértünk a csak benti tartásra, miután a hatalmas 7 kilós kandúrom is odaveszett valahol, pedig ő is ivartalan volt, és nem volt az a nagy koncsorgós fajta, este 8ra mindig hazajött, velem aludt, velem kelt, csak napközben vt kint...majd megszakadt a szívem, mégegyszer nem akarom átélni.

2016. júl. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom, néha nehéz megoldani, de ha van lehetőségetek rá, inkább tartsátok bent a cicákat, főleg ha ilyen "veszélyes" a környéketek. Az én kandúr cicám is pont egy hétre tűnt el és kiderült, hogy a szomszéd bezárta véletlenül a pincéjébe. Mindenképp kérdezősködj a környéken, ahogy előttem is írták, plakátolj, esetleg oszd meg facebookon. Sajnos, ugyanannyi esély van arra, hogy meglesz, mint hogy nem. Nagyon szurkolok, hogy megkerüljön! Ha mégsem történne meg, őszinte részvétem! És ebből tanulva a legközelebbi cicust bent is lehet tartani.
2016. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!