Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit gondoltok ezekről az...

Mit gondoltok ezekről az alutasakos tápokról?

Figyelt kérdés

Animonda Rafiné, Select Gold Kitten, Purina Gourmet (Gold és Perle)

Ezek mennyire jók? Érdemes megvenni ezeket? Vagy inkább valami prémiumot? (Abból milyet?)

Mellette Royal Canin Kitten-t eszik a cicám (Ezt ajánlotta a tenyésztő. Még egy ideig ezt kapja, mert 2 kilósat vettem, utána Acanara, Orijenre és/vagy Happy Catre fogok váltani)

Heti 1-2x nyers húst is fogok neki adni.



2016. júl. 29. 07:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Macskámnak is barf-al etetem ugyan úgy mint a kutyákat, azért egy macskát etetni nem nagy kihívás.
2016. júl. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Amit szívesen eszik (ott látod, hogy hagy-e belőle) az mind jó.

Néha konyhai maradékot is adjál neki. Rajonganak a sült csirkéből, kacsából maradt csontokért, főleg a csontvégeket rágcsálják csemegeként.

Száraz tápból pedig eddig a Leonardo-ra buktak a legjobban.

2016. júl. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
17éve nyerssel etetek..ugyhogy mit irjak ezekre a menő jol hangzo szarokra? :))
2016. júl. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1 Gondoltam, hogy nem nagy kihívás. De talán megkérdezhetem, hogy mi lenne jó neki.

#2 Nem értek azzal egyet, hogy azt eszi, ami jó neki. Sok macska kap Whiskast,Frisikest, Kitekatot és társaikat 4% hússal, megeszik, de attól rossz marad.

3# elhiheted, hogy nem a "menő" hangzás miatt választanám ezeket.


És légyszíves a kérdésre válaszoljatok, mert nem azt kérdeztem, hogy nyerssel etessek-e!

2016. júl. 29. 10:12
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi is Royal kitten alutasakossal kezdtünk, szárazból is royalt evett a brit cicám. Próbáltam mindenféle prémium alutasakost, de mindenről csak lenyalta a szószt és nem ette meg. Most egyedül a gourmet perle alutasakost eszi meg aminek nem örülök, de mivel prémium szárazat(applaws) és alkalmanként nyers húst is eszik, viszont nem iszik eleget így folyadékpótlás miatt nem bánom ha legalább a gourmetet megeszi.Amiket említettél azok közül az Animonda Rafiné a legjobb, a hústartalmat kell nézni, amiben a legtöbb van az értelemszerűen jobb. Persze ha megeszi..
2016. júl. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Ha a naponta fogyasztott száraztáp prémium minőségű, akkor nem okozhat problémát, ha két-három naponta megeszik egy középkategóriás alutasakost. Szerintem pl a Purina jó, cicánk szereti.
2016. júl. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kettes! A nyers hús oké, de ha főtt konyhai maradékot adsz, abban a csont szilánkosan törik és kiszúrhatja a nyelőcsövét. No meg a fűszer, sok só sem tesz neki jót.
2016. júl. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. júl. 31. 16:07
 9/12 Vicuska87 ***** válasza:

Ha minosegi alusat akarsz adni neki akkor schesir, applaws, cosma, almo nature, miamor, catz finefood, feringa, granata pet, animonda carny. Ezek melle en nem valasztanam az orijent es az acanat mert az sok lesz neki, hanem mondjuk egy kozep kategorias premium tapot.

Ha acanat eszik vagy orijent az melle eleg hezi 1-2 alus vagy konzi, de ne mondjuk nem hagynam a macskamat csak szarazos legyen. De a ketto egyutt mar sok ott bajok lesznek a kesobbiekben egeszsegileg.

2016. aug. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vicuska, mit értesz az alatt, hogy sok lesz neki? Miből?
2016. aug. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!