Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért tüsszög a kiscicám?

Miért tüsszög a kiscicám?

Figyelt kérdés
Múlthét hétfőn a szülinapomra kaptam egy kiscicát,kb 2 hónapos lehet. Mostanság elég sokat tüsszög, de ezen kívül más baja nincsen, csak annyi, hogy még csipásodik a szeme alvás után, de ezt betudtam annak, hogy kis fiatalka még, egyébként mindig kamillateával kezelem is neki. Sokat játszik,eleven, dorombol, nagyon jó étvágya van és pisil,kakil, csak annyi a baj, hogy tüsszög sokat szegénykém. Még szerintem nem volt oltva semmivel és még én sem vittem el,de tervben van. Lehet, hogy a hideg tejtől van? nyugi, nem sima tejjel etetem, hanem vettem neki külön cicáknak való laktózmentes, taurinos tejet, amit felbontás után a hűtőbe raktam. lehet, hogy emiatt? illetve a házban is elég hüvi van, mert jól szigetel a fal, viszont kinyitottam ma az ablakot,hogy hadd jöjjön neki egy kis meleg, nagyon élvezte :) bocsánat, hogy egy barokk körsztorit rittyentettem ide, csak picikét meg vagyok ijedve :) köszönöm szépen a válaszokat! :)

2016. aug. 19. 12:44
 1/7 anonim válasza:

Macskanáthára keress rá:

pl.

[link]

2016. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az előzőhöz csatlakozva nekem is igencsak macskanátha gyanús az eset mindenképp vidd el állatorvoshoz minél előbb egy ilyen pici cicát sajnos hamar el tud vinni egy ilyen gyilkos kór
2016. aug. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Macskanátha. Biztosan (tüsszögés, csipásodás). Állatorvos, injekció, párezer ft. Viszont vírusos, herpeszvírus okozza, te nem fogod elkapni, neki viszont magától nem múlik el, ha nem kezelik,ellenben akár krónikussá is válhat meg a szemére is mehet. Mindenképp orvos. A kamillás lemosás, az jó.
2016. aug. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még aznap elvittem a kicsikémet, kapott két szurit, most már nem is tüsszög és gyönyörűszép szemecskéi vannak :) köszönöm a válaszokat :)
2016. aug. 22. 09:18
 5/7 anonim válasza:
:3
2016. aug. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
:-)
2016. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
♥•♥
2016. aug. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!