Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit gondoltok a macskám nevéről?

Mit gondoltok a macskám nevéről?

Figyelt kérdés
Daphny, (Dáfni) a neve, én imádom, de kiváncsi vagyok mások véleményére is.

2016. aug. 22. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Rosszabra számítottam azok után, hogy mások miket adnak. Ez nagyon aranyos név a cicának :)
2016. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit.
2016. aug. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kedves név és egyedi. Kedvelem!
2016. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém többek közt "Tönöke" volt, a legutóbb pedig Bundás és Bodri nevet adtam az iker cicáknak, mert olyan buták voltak, mint egy kutya.. szerinted akkor a Dafni mennyire gáz? :-D :-D Egy mamika állandóan Csocsoszán nevet kiabált, kiderült, hogy az a macska neve! :-D Az első cicám "Csincsunukás gyönyikés kedves bájos mamika" volt, ha már így felhoztuk! :-D
2016. aug. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem cuki neve van a cicàdnak!:)Enyéméket Nyifikének, Mancikànak és Belzikének hívjàk.volt egy cicàm aki eltűnt pàr éve őt Dzsepinek hivtàk
2016. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hallgat rá? Én is próbálkoztam ilyen különlegesebb nevekkel(Henrik, Moloch) de általában csak olyankor jönnek ha azt mondom, hogy "cica"
2016. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt Nala, Mufasa, Simba :D, Cirmi, Luci (Lucc, Lucerna), Cili, és Cicc.


De ismerősöméknek Mirr Murr, Téglagyári, Bandika (lány)... :D

2016. aug. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!