Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ajánlanátok jó macskás oldalak...

Ajánlanátok jó macskás oldalakat, ahol el tudnám ajándékozni a 4 kiscicámat?

Figyelt kérdés
2016. aug. 26. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

hát sok szerencsét.

nem ítélkezek,csak szólok,hogy több ezer cica vár gazdára. nagyon kicsi az esélye,hogy elviszik. a menhelyek szarásig vannak és a jófogás,facebook minden tele van ingyen elvihető cicákkal. több a cica mint a gazdijelölt.

ha a te cicád fialt,akkor ivartalaníts szerintem. és a kiscicákat meg bolhátlanítsd,féregtelenítsd. ha ilyen "extrákkal" adod,szerintem több esélyed van. + csinálj róluk sok képet

2016. aug. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Több ezer cica vár gazdára szervezeteknèl ès több százezer (!!!!) van èletveszélyben az utcán. Ha csak nem valami nagyon különleges cica (pl.teknőc, trikolor, kèk), akkor szinte esélytelen. Szervezetektől kérhetsz segítsèget, de fullon vannak, max a hirdetèsben tudnak segìteni vagy várólistára venni.

Ezèrt ajánlatos IVARTALANÍTTATNI a nőstényt, mert ha nem vagy szívtelen paraszt, hogy beadd őket egy menhelyre, akkor lassan nyithatsz egy macskafarmot

2016. aug. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A menhelyeken valoban rengeteg cica var gazdara.......csak nem adjàk oda őket.nahh erröl is lenne véleményem de ezt most hagyjuk szoval ivartalanits és a jofogàsra tedd fel őket
2016. aug. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Mamámnál szül egy vadmacska, akit nem tudunk ivartalanítani. A JÓFOGÁSON már jónéhány cicát sikerült elajándékoznom. Sok sikert!

2016. aug. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem facebookon a helyi oldalakon hirdesd, anno ismerősömnek ajándékoztam már el így macskát.
2016. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kígyós oldal nem jó?
2016. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!