Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinek milyen színű cica...

Kinek milyen színű cica tettszik legjobban? Főleg házi cicákra gondolok!

Figyelt kérdés
És ez alatt nem azt értem, hogy kinek milyen színű a cicàja s ezért az a szín, hanem pl nekem is van 3 színű cicàm ami nem épp a kedvencem alapjàraton, de őt imàdom a föld összes cicàja közűl a legjobban!!! Szóval ne elfogult vàlaszokat írjatok lécci! Köszi

2016. szept. 6. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a kedvenceim a Fehér és a vörös-fekete foltos :) a mostani cicám fehér alapon szürke foltos (egy kicsit csíkosak is a foltok)
2016. szept. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
fekete.egyszerűen gyönyörűek.imádom a fekete cicákat.
2016. szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Sorrendben írom :)


Vörös, fehér, fekete


Az egyszínűek nekem jobban tetszenek.

2016. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sötét cirmos. Nem azért, mert az itt lógó kiscicc az, ez nagyon szerencsés egybeesés :) Mindig is a sötét cirmosak jöttek be, bár a barna és a vörös cirmos is tetszett. S valami különlegesnek találom a teljesen hófehér cicákat, ez sima házimacskában azért ritka, de a minap láttam egyet.
2016. szept. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Bok Globule ***** válasza:
0%
gekkózöld
2016. szept. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat! Mindenkinek ment a pacsi! Nekem nem egy szinű a cicàm akit imàdok de nekem is az egy színűek tettszenek mint ahogy írta egyik kedves vàlaszoló, bàr a fekete cicàk is csodàllatosak de az bennük a paràm hogy hogyan vegyem észre ha bolhàs kullancs vér stb....tapasztalatok?
2016. szept. 6. 22:52
 7/13 Bok Globule ***** válasza:
A bolhákat megtalálod, mivel a fekete macska bőre is fehér. A kullancs is feltűnő, ha már megszívta magát.
2016. szept. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolso...nekem a hàromszínü cicamnak a fél innye roszaszin a masik fele ami sotét bundàs ott fekete
2016. szept. 6. 23:37
 9/13 anonim ***** válasza:

1. HAMUSZÜRKE a kedvenc cicaszínem!!!!

2. FEKETE-FEHÉR

3. CIRMOS-FEHÉR

4. FEHÉR

5. CIRMOS

6. SOK SZÍNŰ (bár a postás cicája ilyen és gyönyörű)

7. VÖRÖS

2016. szept. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
cirmos- fehér rózsaszín nózival Mindkét cicám ilyen :)
2016. szept. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!