Kezdőoldal » Állatok » Macskák » PLS! A macskámnak valami baja...

PLS! A macskámnak valami baja van! (? )

Figyelt kérdés

Pár hete vettem észre rajta, hogy valami nem stimmel vele...

Egyiknap még boldogan harapdálta a kezem, másnap meg teljesen megváltozott! Anyukám szerint kezd megkomolyodni... Eddig én is ezt hittem! De pár napja már nem is eszik! Most meg már a tejet sem issza meg! Ma vettem észre milyen vékony (anoleksziás lenne) És aggódom érte! Anyum nincs itthon, boltba van és már szóltamneki telón, de nem jött még haza...

Furcsán lélegzik! És nagyon gyenge! Tudom, elkéne vinni dokihoz, de míg nincs itt anya addig mit tegyünk vele?

13/l



2016. szept. 23. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem szabad a macskanak tejet adni, megfososodik, nem tudja megemeszteni.

Sok mindent nem tudsz csinalni. Vizzel probald itatni. Csak most vetted eszre hogy nagyon sovany?! Fereghajtot szokott kapni?

2016. szept. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vigyétek orvoshoz minél előbb, főleg ha már több napja nem eszik. Vizet kell vele itatni, hogy ki ne száradjon, nem pedig tejet.
2016. szept. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem most vettem észre már tegnep is de most furám lélegzik.


Ui.: És annyi tejet nem adtam neki

2016. szept. 23. 16:39
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha gyenge és tejet itattál vele, akkor valószínűleg megpecsételted a sorsát. Ha kibírja addig, azonnal vigyétek állatorvoshoz.
2016. szept. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tartsd melegen és próbáld vízzel itatni, ha nehezen lélegzik, akkor úgy fektetni (valószínűleg oldalra), amitől könnyebben megy neki, amíg anyud nem ér haza. Utána sürgősen állatorvos- ezekből a tünetekből pontosat sajnos senki sem tud mondani, mert gyakorlatilag bármelyik betegség jelei lehetnek.

Ui.: az én macskámon speciel akkora bunda van (és még csak nem is hosszú), hogy ember legyen a talpán, aki kapásból észreveszi ha hízik/fogy valamennyit.

2016. szept. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal kan macska?
2016. szept. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az elöbb elvittük orvoshoz és azt mondták, hogy mérget ehetett. Kapott cuccokat ugyhogy talán megmarad (szerintem megmarad)


Ui.: Nem itta meg a tejet

2016. szept. 23. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!