Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 hónapos kiscica kint maradha...

2 hónapos kiscica kint maradhat éjjelre ilyenkor? (9-12 fok korüli idő)

Figyelt kérdés
Csak egy kérdés. Ne kövezzetek meg. Szerintem jobb lenne neki a garázsban, ott melrgebb van azért valamivel. De olyan hangosan nyávog mintha nyúznák vagy nem tudom.. mikor becsukom. Van neki egy kis ólja az udvaron ahova be tud menni. Vagy ha nem, akkor szerintetek mennyi idős kortól lehet kint éjjelre is?
2016. szept. 24. 21:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Nem csodálom, hogy egyedül nyávog a garázsban...

Legyen bent a házban.

2016. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Azért már elég hideg van este meg reggel, egy ilyen kiscica könnyen megfázik. De amúgy nagy esély van rá, hogy el fog kóborolni.
2016. szept. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Szerinted nem fázik, nem fél egyedül, nem hiányzik az anyja???? Próbáld meg, maradj kinn vele a garázsban, ahol "melegebb van azért valamivel", és ha nem fáztál takaró nélkül, nem féltél egyedül a garázsban, ám legyen, hagyd kinn. DE CSAK AKKOR, HA TE IS MEGPRÓBÁLTAD. Majd írd meg hogy ment.
2016. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
10%

Még télen is kint maradhat, ha nem a szabadban van. A garázsajtóra kell neki egy "cicakijárat". De ha eddig a lakásban volt, akkor idő kell, mire megszokja a kintlétet.

A mi macskáink mindig a padláson ellettek meg, és a kiscicák is csak kint voltak. Vagy a padláson, vagy valamelyik kamrában.

2016. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Házban nrm lehet. Egyrészt, nem szobatiszta, és nem tudom hogy vegyem rá hogy ne ott pisiljen meg kakiljon ahol eszébe jut. Másrészt, szüleim nem engedik. És most el lehet mondani rólam nyugodtan hogy milyen felelőtlen állattartó vagyok mert nem hozom be a házba. Az előző cicám már nagyobb volt, elütötte egy kocsi. Szegény kutyám meg már annyira megszerette.. mindig együtt voltak, a macska a kutyán aludt. És a kutyám ezután pár napig nem is evett, és látszott rajta, hogy nem olyan vidám. Csak ült, és nézett oda se jött hozzánk. Stb. Ezért akartam másik cicát. Nem magam miatt, mert én annyira akrtam macskát. De egyébként mindent megteszek ezért a cicáért,amit tudok...
2016. szept. 24. 21:25
 6/20 A kérdező kommentje:
Eddig is kint volt. (Éjjel-nappal) ahonnan hoztuk ezt mondták.
2016. szept. 24. 21:31
 7/20 anonim válasza:
23%

Nyugodtan kinthagyjatod az udvaron.

Raadasul a macskak ejszakai allatok, sokkal jobban szeretnek kint lenni mint bent. Ha megis aludni akar ugyis megtalalja a helyet ahova bevacskolja magat :)

2016. szept. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

A macsek, bármit is mond a törvény, általában 3 hónaposan válik le az anyjától. Addig szüksége van "társaságra".

Macska nem fog "ólba " bemenni.

Hogy ne csavarogjon el, zárd el valóban éjjelre, de tűrd a nyávogását. Majd abbahagyja.

2016. szept. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
65%
A kutyussal nem lennének el?
2016. szept. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
ha meghalna a nagymamád és anyukádék odaköltöztetnének egy idegen idős nénit, az téged megnyugtatna? foglalkozni kell a kutyával, nem pótlékot keresni. falusi vagy? hihetetlen, hogy sok embernél még mindig csak ilyen szinten van az állattartás :(
2016. szept. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!