Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális, hogy ennyire rákatta...

Normális, hogy ennyire rákattantam a cicámra?

Figyelt kérdés

Most fogadtam örökbe egy kidobott kiscicát kb másfél hete. 3,5 hónapos, játékos, bújós és nagyon okos.


Teljesen "szerelmes lettem bele", imádom simogatni, játszani vele, gondoskodni róla, amikor nem vagyok vele, kb folyamatosan az eszemben van, hogy most vajon mit csinál?


Ez normális? Szerintem vagy ötezer képet is készítettem róla, annyira aranyos. Más is ennyire rákattan a cicájára? Kicsit féltem, hogy meg fogom bánni, de már el se bírom képzelni, hogy ne legyen. Pedig tényleg csak másfél hete van nálam.


2016. szept. 26. 10:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
Normális. Valószínűleg életkori sajátosság. Gondolom a 12-14 éves vagy. De javíts ki, ha tévedek.
2016. szept. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
25 :DD
2016. szept. 26. 10:15
 3/15 anonim ***** válasza:
24%
25 éves, gyermeki lélekkel. Nem baj ez. Szerintem egyébként a szeretethiány egyik jele. Van most normális, szeretetteljes párkapcsolatod?
2016. szept. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Normális, csak ne abuzáld.
2016. szept. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
75%
Anyai ösztönöd, erre az árva cicára fordítod, mint írod talált cica, szóval erősebben kőtődsz, hozzá. védelmezed,szereted,rágondolsz. Oka van higy az életedbe került. csak akkor szeretethiány, ha elsírod magadat annyira szereted, miközbem bújik hozzád, ha nevetsz, akkor nincs szó szeretethinyról, haAnem kölcsönös szeretetről, de ha lesz pasid, majd a pasidra gondolsz többet... jó ha van cicád, szociálisan segít, és a rossza szellemek is kerülnek.
2016. szept. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Ötöske, és ha fiú a kérdező? :D
2016. szept. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%
Tuti, hogy lány.
2016. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kérdző, vallj színt nemedet illetően!
2016. szept. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, három éve jól működő kapcsolatban. Egyáltalán nem fakadok sírva a látványától, csak nagyon cuki és szórakoztató. Meg szívesen alszik az ölemben, amíg gép előtt ülök, és olyankor simogatom a fülét és dorombol. Szóval nem fanatikusan zaklatom, magától jön oda hozzám. :D
2016. szept. 26. 11:23
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Normális, én 39 évesen ugyanilyen vagyok... :) Nem nőttem ki...
2016. szept. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!