Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül a macskának...

Mennyibe kerül a macskának egy röntgenfelvétel készítése pl a veszprémi állatkórházban?

Figyelt kérdés
Cicám lábával vannak problémák és azt szeretném megkérdezni mennyibe kerül a röntgen készítés amivel megállapítják, hogy pontosan mi a baja a cicámnak? (Nem szeretnék olyan válaszokat kapni hogy minek tartasz állatot, ha nincs pénzed rá, mert 30-40000 Ft-t nem tudok pl helyből előszedni) A válaszotokat előre köszönöm.

2016. szept. 26. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Senki nem fog ilyet mondani, mert legalább benned felmerül hogy állatorvoshoz viszed.
2016. szept. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Elöször mindenkeppen vidd el a közeledben egy allatorvoshoz, aki be tudja szükiteni, hogy mi lehet a gond.


Van pl. amit csak az ultrahang mutat ki, mint szallagok serülese, ez esetben teljesen felesleges idö- es penzpazarlas a röntgen.

2016. szept. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elvittem a városunkban kettőhöz is! Mind a kettő azt mondja kiugrott a térde, de mindegyik azt mondja, hogy hát ő ezzel nem tud mit kezdeni.
2016. szept. 26. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:
A Kedvenc Rendelőben voltál már Veszprémben? Én a macskámat oda viszem mindig, nagyon rendesek, segítőkészek.
2016. szept. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ott még nem én egy másik címet kaptam, de a telefonba annyit mondtak helyből, hogy ezt ők valószínüleg nem tudják megcsinálni. Nem tudom azért talán érdemes lenne megpróbálni bevinni hogy legalább lássa az az orvos is.
2016. szept. 27. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!