Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fél éves külföldi tartózkodáso...

Fél éves külföldi tartózkodásom alatt hogy oldjam meg a cicák elhelyezését?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, anyukámmal lakok nagyrészt. Jövő félévben Erasmusra megyek (tehát nem vihetem őket magammal).

Anyukám csütörtöktől vasárnap estig nincs abban a lakásban, ahol a cicák és én is lakunk. Esetleg apukámhoz elvihetném őket (ketten vannak), de annyira sokszr nem találkoztak az ő családjával.


Ti mit ajánlotok?


2016. okt. 2. 15:42
 1/4 Patuskavok válasza:
Szerintem vidd apudhoz! Nekem is van cicám ês kint voltam svájcba és nem vihettem a cicusomat és apum meg anyum elváltak! Anya nem tudott rá vigyázni mert dolghozik éhjel-nappal! Apum maradt és ő nem ismeri apumat elvittem hozzá 1 hónapra és 1 nap alatt össze is barátkozta! Úgy hogy szerintem vidd el apudhoz
2016. okt. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan emberhez vidd, akiben megbízol, akire rá mered bízni a cicákat, mert tudod, hogy gondjukat fogja viselni. Valamint természetesen nem árt, ha állatbarát, és szimpatikusak lesznek egymásnak a macskákkal.
2016. okt. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egyszer vigyáztam két cicára négy hónapig. Egy barátnőm Erasmusra ment és rám bízta őket. Én akkor foglalkoztam életemben először macskával, de megszerettek. :) ő állta a cicák minden költségét, nekem csak tényleg gondoskodni kellett róluk. Én is dolgoztam, szóval amúgy azt se bánták, hogy nem éjjel-nappal.


Megpróbálhatsz körbe kérdezni, hátha valaki befogadja e őket addig, ha apukád nem válna be.

2016. okt. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van olyan (rokon, barát) akiben megbízol ès odaadhatod neki a lakáskulcsotokat?

Ha igen, akkor menjen etetni valaki meg almot pucolni és meg van oldva. Szomszéd esetleg?

2016. okt. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!