Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egygazdás cica. Hogyan lehetne...

Egygazdás cica. Hogyan lehetne másokhoz szoktatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van a háztartásban két cica, ilyen kinti-benti macskák. Az egyik igazi társasági lény, a másik viszont a szöges ellentéte. Igazából, csak engem fogad el a családból. Ha nem vagyok itthon, szomorú, nyávog és csak kóvályog a lakásban. Volt olyan, hogy amíg nem voltam itthon, nem is nagyon evett, megvárta, amíg csütörtök este hazaérek, és leültem vele enni. Néha csak szomorúan nézi a szobám ajtaját, mert nem vagyok ott. Néha úgy sajnálom szegénykémet, de magammal vinni az egyetemre nem tudom. Heti három napot vagyok itthon, akkor agyon van szeretgetve, itt ül egész nap mellettem. Simogatná a többi családtag is, de nekik nem hagyja magát, néha még harap is.

Mit tudnánk vele csinálni? Úgy sajnálom szegénykémet, mikor szomorú.


2010. ápr. 24. 20:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Próbáld úgy, hogy egyszerre ketten simogatjátok, úgy hogy te is ott vagy. Ezt egy ideig csináljátok így, és akkor talán majd el lesz mással is. De persze azért maradj még a közelében, és előbb-utóbb majd megszokja hogy úgy játszik vele más is hogy te nem vagy ott. Amúgy vannak ilyen ragaszkodós cicák :)
2010. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A macska nem egy ragaszkodó állat..,inkább a helyhez ragaszkodik semmint az emberhez,de azért van kivétel,mint a Te macsekod is!Hát sztem nem lehet nagyon másokhoz szoktatni,legalábbis én nem tudok semmilyen jó módszert erre!
2010. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ne tartsátok csukva a szobád ajtaját, és hagyj az ágyadon vagy a fotelban egy használt pólódat, boldogan fog rajta heverészni, amíg nem vagy otthon. Az enyém is azt csinálja. Megnyugtatja az ismerős szag, egy kicsit olyan, mintha ott lennél.
2010. ápr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, majd kipróbáljuk!

Nem a szobámhoz ragaszkodik, ez tuti, mert ha kimegyek az étkezőbe, akkor is jön velem, leül mellém. Nagyon fura, mert én még ilyet nem láttam. :)Meg kiül az ablakba és nézi, mikor jövök. Néha a szívem szakad meg rajta. :(

2010. ápr. 24. 21:00
 5/16 anonim ***** válasza:
Szeret téged, és te is őt. Csak ez számít! ;)
2010. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Amúgy piszok jófej cica, mikor tanulok beül fölém, és néz. :D Szemmel vagyok tartva, úgymond.

[link] Íme. :D

2010. ápr. 24. 21:06
 7/16 anonim ***** válasza:
leutolsó vagyok: Nagy aranyos ;)
2010. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én egyik cicám is ilyen. Igazából szerintem nem tudsz mit csinálni vele, ha hazamész megszeretgeted. Az enyém is mindig szomorú, mikor suliba megyek és csak 4 nap múlva lát, de az évek alatt megszokta, és tudja, hogy mindig visszajövök. Olyankor jól megdögönyözöm. :D

2010. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

:)

Tök aranyos ilyenkor, csak az a gáz, hogy a család szerint meg antiszociális. :D

2010. ápr. 24. 21:18
 10/16 anonim ***** válasza:
A családnak el kell fogadni,hogy ilyen a macs..,ennyi=)
2010. ápr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!