Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érdemes furminátor kefét venni?

Érdemes furminátor kefét venni?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor milyen méretűt érdemes venni egy nagyobb cica bundájához? Maine coon cicáról van szó, tehát félhosszú szőre van.

Kissé hisztis "kislány", aki nem tűri sokáig a kozmetikázást.

Nagy segítség lenne, ha megosztanátok velem a tapasztalataitokat, mert ahhoz elég drága ez az eszköz, hogy megvegyem, aztán ne használjam.


2016. okt. 13. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igen és igen! Mindenképpen csak ajánlani tudom!

Nekem igaz kutyám van (labrador) akinek szintén félhosszú a szőre és nagyon nagyon sok felesleges szőrt kikefélek vele és tényleg olyan jó mint a videókban! Én L es méretűt vettem ami a fressnappfban 15ezer körül volt kicsit sokaltam és vateráról megrendeltem ugyan azt! :)

2016. okt. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazolom az előzőt! Eleinte az én cicáim sem rajongtak érte, de ma már elfekszenek közben és még forognak is egyik oldalukról a másikra. Rengeteg aljszőrt szed ki, nem kell félni, hogy "megkopaszítod", ahogy az ellenzők mondják. Én a Fressnapfban vettem, látatlanban féltem megvenni, annyi gagyit árulnak.A méretet segítenek kiválasztani, az itteni áruházukban nagyon kedves, segítőkész személyzet van.
2016. okt. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Maxitabi ***** válasza:

Mc kandúromnál használom, igaz inkább a csomók/filcek kibontására-ha kell, de arra tuti jó... Persze közben azért küzdünk is...:))

Mérete a normál macska-méret-azt hiszem- kb 5-6 cm széles,de mindenhova oda lehet vele nyúlni! (próbáltam a kutyáét-az túl nagy volt)

Szóval ajánlom, de figyelni kell, nem szabad túl sokszor használni!!(neten biztős olcsóbb!!-igaz, ez eredeti- enyém is fressnapfos)

2016. okt. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Azt hiszem beruházok egy ilyen fésűre.
2016. okt. 14. 08:41
 5/5 A kérdező kommentje:

Megvettem a fésűt a bátorításotokra :) Kicsit félve próbáltam ki. Rendes kefével is hihetetlen mennyiségű szőrt kiszedünk, de a furminátorral elfogyott a fél macska :)

Még csak egyszer próbáltuk, de azt hiszem, hogy fogom szeretni. Érdekesség, hogy a cica sokkal jobban tűri, mint a sima kefét, vagy a szilikonos kesztyűs változatot. Legalábbis nincs rajtam karmolás, ami nem nagyon szokott fésülés után előfordulni, mivel a kis angyal nem rajong a szépítkezésért.

2016. okt. 23. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!