Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kb 6 hónapos kölyökmacskám...

Kb 6 hónapos kölyökmacskám izgalmában hányt, és a másodiknál észrevettem hogy orsóféreg is volt benne vagy kettő, mi a teendő ilyenkor? Szeptember közepén volt az első oltása.

Figyelt kérdés

Első oltásnál, kapott mellé broadline gélt is.

Sose történt ilyen mióta befogadtuk, 2 hónapja van nálunk.

Még annyit hozzátennék hogy a játékáról lenyelhette a bőr darabka egy szálát, és az is kijött szerencsére, a féreggel együtt.


November elején kell menni az ismétlődő oltásra, de mivel ez történt, így gondolom már hétfőn vigyem is, jól sejtem?


2016. okt. 21. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt, ha látja orvos. Majd ő elmondja a féreghajó pontos adagolását is, mert ha hányja is a férgeket, ott elég súlyos a fertőzés. Alapesetben 3 havonta kell kapnia megelőzésképpen.
2016. okt. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is cseppentőt kértem, de a doki mondta, hogy nem mindenfajta féreg ellen hat, említette pl. az orsóférget.
2016. okt. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha lehet, vidd el már hétfőn. Kapni fog féreghajtót (tablettát), amit majd 2 hét múlva meg kell ismételni.
2016. okt. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem elég egyszer féreghajtani..nyilván első 4 hónapjában nem volt féreghajtva . ezért szeptemberben nem volt elég 1x, többször kellett volna,amíg el nem tűnnek a férgek.

menj vissza a dokihoz.ha sikerül kiírtani,akkor utána 3 havonta elég 1x ismételni. akkor kell sokszor,ha ilyen súlyos a helyzet,hogy megjelenik a székletben vagy a hányásban.doki!

2016. okt. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kell vinned, féregtelenítő kúra, 2x5 nap, utána székletvizsgálat, hogy eltűntek-e a peték is.
2016. okt. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!