Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Gondoltátok volna?

Gondoltátok volna?

Figyelt kérdés
Régen volt egy macskám és egy napon észrevettem hogy állandóan tisztítja a fenekét. és közelebbről láttam hogy picit vérzik.(tegyük hozzá nem volt terhes) Elmentünk orvoshoz. Elkezdett röhögni amikor elmeséltem neki ez.aztán mondta hogy az állatok (lányok) is menstruálnak. :DD Soha nem gondoltam volna. :)
2016. okt. 22. 08:09
 1/5 Mooncsi98 válasza:
42%
Pontosan. A két lány kutyusom is es szinte az összes lány állat. Ilyenkor szoktak teherbe esni mi is szoktuk vinni a kutyusunkat fiú kutyahoz beugratni :)
2016. okt. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát bocsi, de ez természetes. Biosz órán nem jártál még?
2016. okt. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem menstruálnak, hanem tüzelnek. Azért ha valaki állatot tart, legalább ilyen alap dolgokkal illene tisztában lenni.
2016. okt. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, gondoltuk.

A felelős állattartók ivartalaníttatják az állataikat. Így nem tüzel sem a kutya, sem a macska és elkerülhető a nemkívánt szaporulat.

2016. okt. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen tüzelnek a lány cicák. Csak gondoljunk bele milyen rossz lehet annak akinek bent van a tüzelő cicája és mindent összevérez. Igaz nekik csak pár csepp.
2016. okt. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!