Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Visszahányja a cicám a kaját,...

Visszahányja a cicám a kaját, miért?

Figyelt kérdés
Van egy 2 és fél éves ivartalanított kandúr cicám... eléggé habzsolós típus, de komolyan. Én úgy vettem észre, hogy addig eszik, amíg van kaja... és sokszor van az, hogy vissza hányja a kaját, ráadásul egészben. Szerintetek a mohóság az oka?
2016. okt. 22. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy nagyon megéhezik előtte?

Az enyém akkor hányja ki az ételt, ha már nagyon megéhezett és akkor hirtelen nagyon gyorsan eszik.

Ezért én mindig úgy adok neki tápot, hogy folyamatosan legyen előtte. Természetesen ez csak száraz táppal lehetséges :)

Szerintem az van, amit mondasz, nagyon mohó és bezabál.

2016. okt. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Van ivartalanított macskáknak való táp. Én a Tescoban veszem, 1,5 kg 990.- /Friskies Steril )
2016. okt. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te is a legrosszabb tápot ajánlod neki XD
2016. okt. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak habzsol azèrt hányja ki.

Friskies-t meg ilyen carokat ne adj neki!

2016. okt. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tegnap pl akkor hanyta vissza a kajat miutan sok vizet ivott ra... ketszer is. es megfigyeltem, nem ragja meg a kajat :D amugy kitekat szaraz kaja van mindig kiteve, es ha husit kap azt most mar peppe zuzom neki, hogy veletlenul se forduljon elo :D
2016. okt. 23. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!