Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyen munkabeosztás mellett...

Ilyen munkabeosztás mellett macska lakásba?

Figyelt kérdés

2 napig 12 órában dolgozom, majd 2 napot otthon vagyok. Nagyon szeretnék egy cicát, viszont nem tudom hogy viselne 12 (oda-vissza úttal együtt 13) órát egyedül. Szerintetek?

Egy lustább cicára gondoltam, mondjuk perzsa.


2016. okt. 25. 20:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ellátod megfelelő mennyiségű étellel, itallal és alommal, ő nem fog unatkozni. Persze kérdés, hogy milyen állapotban találod majd a lakást.
2016. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A macskák személyisége sem egyforma, de sokuk prímán megvan magában s némelyik mondjuk heti egyszer engedi, hogy megsimogasd, egyébként elvárja, hogy békén hagyják. Szerencsére nekünk inkább olyan macskáink voltak, akik jól bírták a dögönyözést, de magukban is jól elvoltak :) Szeretem a macskákat, kényelmes házikedvencek, nem kell őket szórakoztatni, maximum, ha picik. Már amelyiket, mert hallottam már olyanokról, akik több óra fárasztást igényeltek és folyton a gazdájuk körül lebzseltek... De egy lusta cicc nem ilyen, csak az extrém szociális hiperaktívak :)
2016. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A macska elvan egyedül. Ha mindig van neki mit inni, enni, nem lesz gond.

Esetleg érdemes két almot kitenni neki, hogy ha az egyikbe már van valami, akkor tudjon tisztát használni.

Egyébként képesek végigaludni egy egész munkanapot :)

Egy kutya tartása nehezen menne így, de egy cicád nyudodtan lehet :)

Nekem maine coon van. Meló után ott szoktam találni, ahol reggel hagytam :D

Olyan, mint ha kikapcsolnám. Amint hazaérek, nyújtózik egyet és onnantól kezdve jön utánam bárhová megyek a házban.

2016. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Simàn elvan egyedül, de 2-en jobban elütnèk az időt😀
2016. okt. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tarhatsz így cicát, meg fogja szokni. A macskák elég jól elvannak egyedül is. Sima házimacska is jó. Viszont idősebb kölyök vagy felnőtt legyen, mert egy fiatal kölyköt azért többször kell még etetni is naponta, nem elég kétszer. A menhelyek sajnos teli vannak cicákkal is, onnét is tudsz választani akár.
2016. okt. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy dolgozom, de nálunk általában van váltás mindig aki foglalkozzon vele, illetve az sem utolsó kora délután például eléggé alvósak. Inkább az esti órákban lendülnek bele a rosszaságaikba, ez tart úgy késő estig, éjfélig, utána persze mennek aludni Ők is.
2016. okt. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnyugtattatok! Én is gondoltam a menhelyre is, hamarosan szerintem el is megyek szétnézni. :)
2016. okt. 25. 21:11
 8/15 A kérdező kommentje:
Reggel 6-túl vagyok este 6-ig, szóval este én itthon lennék mindig. :)
2016. okt. 25. 21:13
 9/15 anonim ***** válasza:

hahahah..Az én macskám állandóan alszik :D szerintem az se érdekelné,ha kitörne az apokalipszis,csak legyen kajája meg puha vacka.

Megfogja szokni,nyugodtan ments meg egy cicát valamelyik menhelyről,hidd el, hálás lesz

2016. okt. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, merre laksz, de Pest megyében tudok ajánlani menhelyet, ahol sajnos közel 100 cica közül válogathatsz. Vannak kölykök is, felnőttek is.
2016. okt. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!