Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy 3 hónapos kandúr...

Macska barát kérdése:

Van egy 3 hónapos kandúr kismacskám. Eltört a felsőkar csontja. Megműtötték. De szörnyen aggódom érte. Szerintetek mennyi idő alatt forr össze a csontja? Egyáltalán összebír forrni, vagy eltud mozdulni a két csont egymástól?

Figyelt kérdés
Mert egy "szög"höz hasonló kapocst tettek bele neki, és hogy azt mondta a doki, hogy pihenjen de mindig ugrándozik, játszik.Jövő héten szedik a varratokat de nagyon izgulok érte. Valakinek hasonló tapasztalata? Rá állni még mindig nem bír. Csoda hogy az ideg nem sérült mert teljesen ketté tört a csont, műtét nélkül nem forrt volna össze a doki szerint.

2016. nov. 21. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem pont ilyen témában nincs tapasztalatom, de szerintem bízz a dokiban. Valószínűleg érti, amit csinál, biztosan nem mozdul el olyan könnyen a kapocs. Persze jó lenne, ha a kiscica inkább pihentetné egész nap, de sajnos nem lehet teljesen megakadályozni, hogy ugrándozzanak. :( Gondolom a varratszedés után még megvizsgálják és ha esetleg valami nincs rendben, akkor meg tudják tenni a további lépéseket. Biztosan hosszú folyamat a gyógyulás, szóval ne ijedj meg azonnal, ha nem áll lábra és bizonytalan.

Egyébként remek gazdi vagy, bármennyire is alap dolognak tűnik, sokan mégsem vinnék el orvoshoz és hagynák, hogy görbén forrjon össze a csont. Majd írd meg, hogy hogyan gyógyulgat a kiskandúr! c: Jobbulást neki!

2016. nov. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sajnos borzasztó, hogy milyen árakat elkérnek az állatorvosok.... nem csoda ha sok ember nem tudja megengedni magának hogy megműtesse a cicáját. De én rászántam magam hogy segítek neki eleve az utcáról mentettük meg már már majdnem elpusztult az éhség és a sok bolhától... mivel dolgozom nem birok figyelni rá egész nap de ígéretet tettem hogy vigyázok rá és szerető gondoskodó gazdija leszek. Nagyon nagyon szeretem a cicáimat és mindent megadnék hogy meggyógyuljon. Holnap megmutatjuk a lábát a dokinak remélem, hogy minden rendben lesz bár én úgy érzem hogy elmozdult neki :(
2016. nov. 22. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp írd majd meg, hogy mi volt. :( Nagyon szurkolok neki!
2016. nov. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltunk az orvosnál kiszedték a varratokat, azt mondta az orvos hogy jó lesz szépen forr össze neki. Kicsit megnyugodtam... azt mondta hogy még 2-3 hét akkor is kell hogy rábírjon teljesen állni. :)
2016. nov. 27. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!