Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen gyógyszert kell vennem?

P.O.C. kérdése:

Milyen gyógyszert kell vennem?

Figyelt kérdés
A macskáim tüsszögnek, váladékoznak. A TV -be láttam valami jó gyógyszert erre, csak a nevére nem emlékszek.

2016. dec. 10. 07:52
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
vidd el állatorvoshoz és ne a TV-t nézegesd mikor betegek a macskáid...
2016. dec. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Valószínüleg macskanáthásak. Ezt csak állatorvos tudja kezelni.
2016. dec. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
A macskanátha nem játék, orvoshoz kell vinni őket.
2016. dec. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kösz, veletek is sokra mentem...
2016. dec. 10. 14:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Házilag nem tudod és ne is akard kezelni őket, ha tetszik ha nem.
2016. dec. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tévében állatgyógyszereket nem igazán reklámoznak, embergyógyszert meg nem szabad nekik adni, mert többet árthaszt, mint amennyit használsz.

Ha a beteg cicáidnak annyit nem tudsz megadni, hogy orvoshoz vidd őket, akkor miért vállalkoztál macskatartásra?

Egyébként a macskanátha sok esetben halálos lefolyású, ha nem kapnak segítséget. Nem olyan, mint az embernátha, hogy majd magától elmúlik...

2016. dec. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ez most pont olyan, mint ha berogyna a tető egy kicsit. És arról lenne egy kérésem.

Igen természetesen tudom, hogy létezik egy olyan szakma, hogy ács. De tételezzük fel, hogy nincs rá pénzem, és különben is az egész megoldható egy darab léc és két darab 100 -as szög költségén. Ami miatt nem fogok fizetni az ács mesternek kiszállási és óradíjat, hogy az egész aztán tízszer annyiba kerüljön.

Szerintem ez az oldal nem arra való, hogy az adott problémára szakembereket javasoljunk egymásnak, mert ahhoz egy Arany Oldalak könyv is elég lenne.


Ezt egyébként már tavaly ilyentájt is csinálták, és mégsem döglöttek bele, nem fogytak le, ez volt az egyetlen tünet. Gondolom akkor nem lehet annyira veszélyes a dolog, ahogy azt lefestitek nekem.


De nem probléma, akkor nyomozok tovább magamtól.

Szép estét!

2016. dec. 10. 18:17
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Akkor ennyi erővel a halálukon is lehetnének, orvoshoz akkor sem vinnéd őket, mert drága, inkább házilag kísérletezgetsz. Gondolom se oltva, se féreghajtva, se ivartalanítva nincsenek. Tényleg nem értem, az ilyenek miért tartanak állatot.
2016. dec. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Attól mentettem meg őket, hogy ne egy nejlon zsákba végezzék az erdő szélén. A gazdáját ismerve tuti így jártak volna, ha nem viszem el őket.

Szóval szerintem még mindig jobban jártak egy csóró gazdával, aki nem tudja őket állatorvoshoz, de enni ad nekik.


Tudni kell róluk, hogy ezek nem szobacicák, nem is lenne lehetőségem úgy tartani őket. Már sok elveszett tőlem, elütötte az autó, de már loptak is tőlem macskát.

Volt egy kedvenc, ami beteg volt és több tízezret költöttem rá, mire meggyógyult, eltűnt. Se macska se pénz. Ekkor megfogadtam, hogy többé nem csinálok ilyet. Amit meg lehet tenni házilag azt megteszem.

Igen tudom, hogy nem vagyok ideális állattartó emiatt. Ez van. Emiatt nem kérek kioktatást.


Szóval kérem csak az szóljon hozzá, aki tud is segíteni, mert nyilvánvaló dolgokra nincs szükségem.

2016. dec. 11. 08:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyen gyógyszerröl. Nem tudom, milyen tv-ben láttad.
2016. dec. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!