Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eddig egész életében bent...

Eddig egész életében bent volt a macskám, kb 5hónapos lehet, és tegnap este nyitvamaradt az ajtó és kiszökött. Nem találjuk sehol. Nagyon szerettem, látom őt még valaha? Visszatalál?

Figyelt kérdés
Mert az is lehet hogy kiment az utcára... és félek.. mert nagyon szerettem.
2008. okt. 7. 05:26
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
ha éhes lesz, visszamegy, ne aggódj. kicsit körbenéz, mi a helyzet a nagyvilágban, de visszatalál.
2008. okt. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Az enyém ugyanígy tűnt el, plakátokat ragasztgattam ki a képével, nagyon el voltam keseredve, de szerintem ellopták - mert visszatalált volna.

Remélem, a tiéd előkerül!!!!

2008. okt. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

nekem két macskám van, amig nem volt rendesen megcsinálva a pincében az ablak, addig rendszeresen tűntek el (társasházból), a rekordja az egyiknek 4 nap, a másiknak 10.


éhesen, csapzottan persze hazajöttek.


szóval ne aggódj, a macskák ilyenek. viszont érdemes a környéket kiplakátolni a macsek fotójával, hátha valaki befogadta.

2008. okt. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
A macskák nagyon talpraesettek, de az a baj, hogy városban, ahol emeletes házak, zárt ajtók, autópályák és hasonló, nem a macskák természetes környezetébe tartozó tereptárgyak vannak, sokkal nehezebb a dolguk. Pl. egy harmadik emeleti panel lakásba kevesebb az esélye, hogy vissza tud jutni az utcáról, mint ha falun, a nagy puszta közepén álló tanyaházról lenne szó. Ennek ellenére ne add fel a reményt, sok macska kerül elő akár hónapok után is, nagyon meglepő dolgokra képesek a cicák!
2008. okt. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Képzeljétek az én 4 éves kani cicám junius közepén elment és szeptember elején hazajött !!!

Kicsit megrogyva de itthon van, ugy hogy remény mindig van, gondolhatod én már lemondtam rola, és mégis elöjött !!

2008. okt. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
A REMÉNY haljon meg utoljára :D szerintem is ha ehes lesz avgy hiányzik neki a szeretet akkor vissza fog menni :)
2008. okt. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Szeintem is vissza fog menni. Az én macsekom kb 3 hónaposan tünt el másfél napra, mert az anyja hozott neki egy verebet be a házba, a macska meg a zsákmányával valahova elbújt...
2008. okt. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát nagyon bízok benne hogy hazajön, nyitva hagytam neki az ajtót, nem panelba lakunk, kertes ház, ja és bekameráztam a kaput hogy lássam ha hazajön ;)
2008. okt. 7. 14:05
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én cicám 2 hónaposan volt ilyen!

Állandóan átment az utca másik oldalára én meg bezzeg utána futottam hátra valami bajalesz meg miegymáss...

és akkor döbentem rá hogy nagyon okos kis cicámvan mert vigyáz a nála nagyobb dolgokkal és mostmár abba hagytam az ucca másikfelére rohangálást!A cicának egy érzéke hogy kicsi de megjegyzi azokat a lépéseket gödröket amin átjön!Olyanok mint az ember,Ha te is munkába mész először te is csak olyan alig-alig érsz oda,de hazafelé mejegyezted azt az utat amin elkeveredtél oda!

De közben te is vigyázol a vonatokkal,autókkal.

A macskának egy megérzése szokot lenni ha egy nála nagyobb sokkal nagyob dolog felé közeledik elöszőr elbújik előle azután kicsit bátrabb lesz nem fog félni tőle de vigyázni fog vele!Ne agyógy egy -két nap vagy hét és visszajön éppen.Nem lesz baja ha csak valaki nem erőszakkal bántotta!A macska szereti a kényesztetést,:D

ha sokszor kényesztetted kiskorábba biztos hiányozni fog a kaja is neki de főként a szeretgélés!

2008. okt. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma reggel hazajött :)
2008. okt. 8. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!