Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akik hússal etetnek, leírnátok...

Hell-ikon kérdése:

Akik hússal etetnek, leírnátok mennyi húst fogyaszt el a cicátok 1 hét alatt? Sac/kb.

Figyelt kérdés
Az sem baj ha részletezitek, hogy általában miből áll a cicus heti menüje. :) A válaszokat előre is köszönöm.

2016. dec. 14. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Napi egy tasak aszpikos macskaeledel plusz száraz kaját kap folyamatosan.
2016. dec. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

Nekünk két félig szobacicánk van és ők naponta úgy átlagosan egy egész macskakonzervet esznek meg együtt.

De néha a kertben madarakat/egereket is vadásznak. :)

2016. dec. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező szerintem a barf/prey szerintí etetésre gondolt.


Én nem használom ezt a módszert, többek között azért sem mert az állatorvosom nem tartja olyan jónak mit itt mindenki. Főleg orijent kap a cicám.


Azért itt egy link: [link]

2016. dec. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jól mondja a harmadik, hogy mire lettem volna ill. lennék kíváncsi. :) Sajnálom kedves első és második hozzászóló, de nem az volt a kérdés amire a választ írtátok.


Köszönöm a harmadiknak a linket és a hozzászólást.


Persze mivel a kérdésemre választ (leginkább saját tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy kinek így mennyibe fáj a macska etetése hetente, mármint és főképp húsmennyiségileg és részben anyagilag) még nem igazán kaptam ezért várom a további hozzászólásokat is. :)

2016. dec. 14. 16:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi vegyesen etetünk. Húst is kap egy héten ha én adok neki enni akk minden délben ha más akk csak heti 3-szor. Azt nem tudom dekára mennyit. Kb ha mindennap kap akkor fél kg simán elmegy.
2016. dec. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!