Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskád tálja milyen anyagból...

Macskád tálja milyen anyagból van (pl. fém, üveg, műanyag, papír, porcelán) és milyen megfontolásból?

Figyelt kérdés

2016. dec. 21. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Papírból biztos nem, mert az átázna..

Nekünk lévén lányka, rózsaszín műanyagból van.. :) Two in one, 2:1-ben van :) Jövőre lesz 9. éve...

2016. dec. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Azért választottam ezt, mert megláttam és megtetszett. Praktikusan is találtam a kettő az egyben volta miatt. És nem bántam meg, mert sokkal jobban lehet tisztítani, mint a fémeket.. A fémesre ráragad, kapargathatod napestig az ételt róla amit nem evett meg előző nap teljesen és másnap reggel ki akarod mosni. A műanyagról ezzel szemben jobban lejön. De ott, a boltban akkor még nem tudhattam, igazából a praktikussága, a színe miatt vettem meg, mert illett az én picinyemhez :) A cica wc-je is pont ugyanilyen színű, igaz, hogy külön-külön lehetett megvenni, de egy boltban, de így egy szett hatása van. Nekünk bevált :)
2016. dec. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Enyém üveg, mert az nem allergén anyag, a fémtől ova intett az állatorvosom.
2016. dec. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem a kajás tálja fém (az első tálka volt amit találtam, mivel hirtelen lett macskánk), a vizes tálja üveg (az egy régi üveg tálka). Mindkettőt naponta mosom, neki meg tökmindegy, úgyhogy nem cseréltem le.
2016. dec. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Fém, mert könnyen tisztán tartható és strapabíró. Műanyag is volt, de nagyon beleragadt a konzerv eledel, szóval lecseréltem. Remekül bevált.
2016. dec. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Porcelán és az üveg a legjobb, a fém a leg rosszabb.
2016. dec. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2016. dec. 27. 08:51
 8/15 anonim ***** válasza:
Levontad a következtetést? Milyen lesz? Eléggé megoszlanak a vélemények :) Én a műanyagra szavazok. (Nem oldódik ki.)
2016. dec. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Azt megírnátok, hogy miért rossz a fém? Fém ugye sokfajta van, például alumínium, réz, acél, vas... Alumíniumból az ember sem eszik, gondolom, rézből sem sűrűn, vasat is ritkán használnak manapság, gondolom, hogy nem ezekről van szó?!


A rozsdamentes acélról viszont azt feltételezem, hogy az megfelelő. (Nem jó?)


Miért nem jó a fém - illetve melyik fém nem jó?

2016. dec. 28. 10:04
 10/15 anonim ***** válasza:
A rozsdamentes se örökké az csak sokkal hosszabb távon, attol is függ minek van kitéve az anyag, mekkora savhatásnak,de nem kell rettegni a fémtálaktól, ha idáig bevált és nem érzékenyek rá a cicáid add nekik abból, csak biztonságosabb az üveg illetve porcelán. Azok a tutik, ennyi.
2016. dec. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!