Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi alapján választotok rendelő...

Mi alapján választotok rendelőt a cicáitoknak?

Figyelt kérdés

2017. jan. 7. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jól felszerelt legyen a rendelő,tehát nagyobb dolgokat is megtudjanak csinálni helyben, normális szakmailag jók legyenek a dokik, és lehetőleg közel legyen, mert nem bírja a macska az utazást. Az is lènyeges szempont,hogy legyen ügyelet akár hétvégén is, vagy ha nagy a baj és nem merem mozgatni a macskát akkor házhoz is jöjjenek.
2017. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Oltásokhoz, egyszerűbb problémák megoldásához a legközelebbi rendelőt választottam. Nincs vele probléma, viszonylag jó a rendelési ideje is.

Ha komolyabb gond van- volt már rá példa, akkor egy másik városba viszem, ahol nagyon modern rendelő van, profi, felkészült orvossal, de nyilván ezt kicsit meg kell logisztikázni, mert 50 km-t kell utazni hozzá.

Ha nagyon sürgősen ügyelet kellene, az is van a közelben. Az állatkórház is kb. 30 km, 24 órás ügyelettel. Erre még nem volt szükség, remélem így is marad.

Mi gyakran utazunk a szüleinkhez, ami egész hétvégés program, ezért a cica, kutya jön velünk. Emiatt megvan a szüleim és apósomék közelében lévő összes állatorvosi rendelő, ill. ügyeletes állatkórház elérhetősége.

Kicsit bonyolultnak tűnhet, de nem szeretek semmit a véletlenre bízni. Egy alkalommal, még kezdő kutyás koromban, a kiskutyám nagyon rosszul volt, pont amikor vendégségben voltunk.

Sírva rohangáltam rendelőtől rendelőig, közben telefonálgattam, de éjszaka volt így nehéz dolgom volt.

A kutya azóta már nagy és jól van, de akkor megtanultam, hogy bárhová megyünk, az állatorvosok elérhetőségét tudnom kell.

Bocs, hogy hosszú lett és volt benne egy csomó Off.

Száz szónak is egy a vége, válassz ki egy rendelőt, de szükség esetén legyen meg az összes többi környékbeli rendelőnek, ügyeletnek az elérhetősége, mert az vészhelyzetben életmentő lehet.

2017. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16%
az en macskam sose volt orvosnal oszt semmi baja pedig mar 7 eves.
2017. jan. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor lett macskám én megkérdeztem barátnőmet, aki tőlem 3 utcára lakik és szintén macskás, hogy ő hová viszi a macskáit? Mondott egy rendelőt, ami viszonylag közel van, elvittem a sajátomat, teljesen elégedett voltam velük, úgyhogy azóta is oda viszem, mert hétvégén és ünnepnapokon is van rendelés (csak akkor rövidebb).


Azon kívül én is tudok egy kórházról, ami vállalható távolságon belül van, tehát pl taxi elvinne, ha úgy adódna, de egyelőre ebben a rendelőben mindent meg tudtak csinálni, ezt csak azért írtam fel magamnak, ha valami hihetetlen súlyos dolog történne a macskával, akkor tudjak hova menni. De egyébként még soha semmi baja nem volt, tök egészséges.

2017. jan. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!