Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tegyem túl magam a...

Hogy tegyem túl magam a macskám halálán?

Figyelt kérdés
Egyszerűen felemészt az egész,nem bírok élni :(
2017. jan. 12. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Kölyökmacska?
2017. jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Éld meg a fájdalmat, és engedd el. Jobb lesz.
2017. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy új cica sokat segíthetne.
2017. jan. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyásznak hívják, éld meg és engedd el. Visszahozni nem tudod.
2017. jan. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
9%
S ha egy családtagod hal meg akkor mit csinálsz? Netàn eldobod az életed? Ne kövezzetek meg de ha egy macska halála ezt váltja ki belőled akkor egy családtag? Egyszerűen arra gondolj hogy ez az élet rendje és csak a szép dolgokra emlékezz, ne gyászolj, csak rosszabb lesz hidd el.
2017. jan. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak ez a macska,annyit jelentett nekem mint egy családtag...nyilván ha családból hal meg valaki az ezerszer rosszabb...de olyan rossz,fel sem tudom fogni,hogy meghalt
2017. jan. 12. 15:44
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnállak, ismerem az érzést, nehéz ez, sírd ki magad, ne fojtsd el a fájdalmat, idővel enyhülni fog, és már boldogan emlékszel majd vissza rá.
2017. jan. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Katonca ***** válasza:
Kedvenc cicám meghalt betegségben 4 éve. A mai napig gyötör a bűntudat, hogy talán többet is tehettem volna érte. Fél évig rettenetes űrt és bánatot éreztem, a férjem nem bírta elnézni, hogy én is és a lányunk is a cicát siratjuk. A család férfi tagjai összefogtak, és hoztak nekem egy 3 hónapos kis sziámit. Nem tagadom, először azt gondoltam, soha nem fogom tudni szeretni, mert ezzel előző cicám emlékét sérteném meg. De rájöttem, az elmúlást nem tudom nem meg történté tenni, örökké ott fog élni a lelkemben. Ahogy az előző hozzászóló is írta, meg kell gyászolnod, sírnod kell, időt kell adnod magadnak. Majd karolj fel egy új kis jövevényt, akinek terád van szüksége!
2017. jan. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!