Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy hívják a cicátokat?...

Hogy hívják a cicátokat? Fajtatiszta vagy házi cica, kandúr vagy nőstény, minden érdekel.

Figyelt kérdés

Főleg a (barna/ezüst) cirmos, esetleg nagyobb testű macsekokra vagyok kíváncsi, de bármilyen válasznak örülök.


Mi a neve a szőrgombócnak?



2017. jan. 15. 11:55
 1/9 anonim válasza:
72%

Nekem igazi falusi macskám van.Volt már cirmos is, de most egy ravasz sárga macskám van.

Általában rangot is adok nekik,attól függően hogy végzik a munkájukat(pl egerek kiírtása).

Őt most Generális admirálisnak hívom.

Kemény macska, bár a verekedést még gyakorolnia kell, mert sokszor elverik az utcában.

Mondtam neki, ha ez így megy, lefokozás lesz.

2017. jan. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Az én cicámat úgy hívják, hogy Zsüli. Az utcán találtam még amikor picike volt, senki nem kereste. Életem legjobb döntése volt, hogy hazahoztam :)


[link]


Meg egy másik kép is :)



[link]

2017. jan. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Az én cicámat úgy hívják, hogy Zsüli. Nőstény cica... Az utcán találtam még amikor picike volt, senki nem kereste. Életem legjobb döntése volt, hogy hazahoztam :)


[link]


Meg egy másik kép is :)



[link]

2017. jan. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Bocs, hogy kétszer küldtem el :D
2017. jan. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám sima házi cirmos leányzó, nagyon rosszcsont ezért Belzebub a neve, de Belzinek becézem.
2017. jan. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
4 hónapos Ragdoll, és Sammy-nek hívom!
2017. jan. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Rücsi a neve, házi macska, ex-nőstény, barna cirmos, elég pöttöm, kisebb, mint a vele egykorú macskák, most 7 hónapos, de kb 1-2 hónapja már semmit nem nőtt. Szerintem nem is nagyon fog többet. :D
2017. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Nekem két cicám van, nőstények, mindketten ivartalanítva vannak.

Az idősebb Kleopárta. 13 éves, zöld szemű házicica.

A közepes és a nagy méret között helyezkedik el.

Fiatalabb korában ezüstszürke-cirmos színű volt, viszont már kicsit "megőszült",így már inkább hamuszürkének mondanám.

Ennek ellenére nagyon jól tartja magát, senki nem hiszi el róla,hogy ilyen öreg.

Napközben szeret lustálkodni, hercegnős temperamentuma van, és megsimogatni sem lehet akárhogyan. Csak a fejétől kiindulva engedi meg a simogatást,különben harapásra készen fordítja hátra a fejét.

Ennek ellenére nyugodt,barátságos cica.


A fiatalabb cicám Cirmoska. Az anyukája egy fekete színű házimacska volt,az apukáját viszont nem ismerjük,de szerintünk keverék lehet, mert elég egzotikus vonásai vannak. A feje hosszúkás,mint egy keleti-sziámi macskának.

Sötétbarna-cirmos bundája van, sok fekete csík és pötty borítja. Sárga színű szemei vannak.

Nagyon élénk,mozgékony,játékos cica és a kedvenc időtöltése a vadászat. A vakondtól kezdve a galambig mindent képes elkapni.

2017. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Garfield, Ciceró, Minor, simán Cica néha Hercegnő
2017. jan. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!