Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska és Utazás?

Macska és Utazás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mennyi az az idő amire magára hagynátok a macskát a lakásban utazás miatt? Vagy ti adtatok már le valahova macskát? Van erre tervezett macskaszálló? Meglehet bízni ezekben? Jól bánnak a macsesszal? Több macskával van egy helyiségben?
2017. jan. 17. 21:48
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia!

A leghosszabb idő amire egyedül maradt, az kb. egy teljes nap volt (dél körül indultunk, másnap délután egyikünk hazajött). Nagyon sok cicaeledelt raktunk ki meg vizet, de mindet elfogyasztotta, ha nem vagyunk itthon akkor bánatában zabálni kezd.

Mivel borzasztóan kötődik hozzánk, ezért nem merjük se másra bízni vagy macskapanzióba adni. Ha több napra itt hagynánk, szerintem belebetegedne, hiába lenne aki etetné. Szóval szerintem ez eléggé macska függő, hogy mennyire viseli meg a gazdi hiánya.

Macskapanzióban szinte biztos, hogy egyszemélyes helyiségben tartják, viszont nem sok tere van.

2017. jan. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is másfél napra hagytam egyedül maximum a cicámat, szintén felfalt mindent.☺ Nyaraláskor(10 nap)rokonok aludtak itt amíg nyaraltunk,hogy ha már mi nem vagyunk itthon legalább a megszokott helyén legyen. Itt már voltak bajok,3 napig nem akart enni, amikor hazajöttünk 1 hétig le sem lehetett vakarni magunkról. A panziók általában nem rosszak,egyedül vannak a kis lakrészükön. Ha barátságos(nem antiszoc.mint az enyém) a cicád és nincs más megoldás akkor a panzió biztonságos.
2017. jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én még nem hagytam magára a cicám, de ha úgy adódna, hogy 1-2 napra magára kéne hagyni, megkérnék valakit, hogy addig etesse, ha hosszabb időről lenne szó például egy hét, akkor lehet panzió mellett döntenék, vagy cica szitterre bíznám.
2017. jan. 18. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egy hétvégére fogom magukra hagyni a két cicámat. Szombat reggel megyek el és vasárnap este térek vissza.

Sok kaját fogok nekik kiönteni, úgyhogy egyedül lesznek végig.

Sajnos ők rettegnek rajtam kívül mindenkitől, akit nem ismernek, úgyhogy senkire nem tudom őket rábízni. Új helyre meg nem adom őket, a stressz és a félelem miatt nem ennének egy falatot se.

2017. jan. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!