Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Élvezheti a rugdosást?

Élvezheti a rugdosást?

Figyelt kérdés

Van egy öreg lánycicám, akinek már volt már pár ellése ivartalanítás előtt.

Én pedig most már 34 hetes kismama vagyok, és a baba elég nagyokat tud rúgni.

Az utóbbi időben rászokott a macska, hogy a hasamon fekszik, és mikor a kicsi elkezd tornázni, akkor rögtön rázendít, és dorombol. Vajon szimplán csak élvezi, hogy "saját masszázsfotele van", vagy tudja is, hogy van ott valaki?

Az biztos, hogy direkt ott szeret elhelyezkedni, ahol a lába van.



2017. jan. 19. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Aranyos! :D
2017. jan. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább a masszázsfotel-elmélet a jó. Vagy legalábbis, úgy gondolja, hogy te értél hozzá. Arról nemigen lehet információja, hogy egy emberben lehet egy másik ember. Még ha hallja is esetleg a szívdobogást, nem tudhatja, mi az.

Gondolom, ha máshol fekszik, és te hozzáérsz, akár csak mert melléteszel valamit, akkor is egyből rázendít a dorombolásra. Mindenesetre, az én macskáim így szokták.

2017. jan. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy jobb a hallásuk, de szerintem inkább, csak kényelmes neki ott:)
2017. jan. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!