Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor érdemes a lány cicámat...

Mikor érdemes a lány cicámat ivartalanítani?

Figyelt kérdés
Ide szegődött egy kedves cicalány. De két kutyámmal nem jött ki! Igy az ivartalanítást nem mertem bevállalni mert bent a lakásban nem hagyhattam egyedül őket. Már összeszoktak, mindenki bent alszik együtt. Kaptunk időpontot, de a cicus elkezdett tüzelni, most veszi fel a kandurt. Dokinak szoltam, lemondtam az időpontot. Mikorra érdemes új időpontot kérni? Utánnaolvastam de jobban szeretnék tanácsot kapni! felelőtlennek érzem magam....

2017. jan. 20. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Amint vége a tüzelésnek, lehet vinni.
2017. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem beszélted meg az állatorvossal? Biztos meg tudta volna mondani, hogy mikor vidd. A cicust mindenképp zárd jól el, hogy véletlenül se találkozhasson kandúrral!
2017. jan. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Honnan tudom hogy mikor van vége a tüzelésnek? Nem volt még cicám. Igaz h kutyusaim lányok de pár hónaposan ivartalanítva lettek!
2017. jan. 20. 18:21
 4/5 A kérdező kommentje:
Ő is annyit mondott h amikor vége a tüzelésnek. Akkor perpill nem volt ez eszembe hogy mikor is... bezárni egyfolytában nem tudom. Egyrészt kutyaajtón ki be járkál, másrészt ha azt bezárom akkor egy egész nap után elkezd "szorongani". Nyávog sír, járkál és nyáladzik. Nemrég óta van lakásba. 5 éves forma lehet eddig utcamacska lehetett.... meghát attol h felveszi a kant ivartalanítva lesz.
2017. jan. 20. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában hat-nyolc napig tüzel, utána viheted ivartalaníttatni
2017. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!