Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák megismerik a testvér...

Feketeruhasember kérdése:

A macskák megismerik a testvérüket, ha felnőtt korukban találkoznak?

Figyelt kérdés
Ha 10 hetesen el lettek választva egymástól, akkor később ha találkoznak egyszerűen idegen macskaként tekintenek egymásra vagy érzik hogy van azért közük egymáshoz?
2017. jan. 21. 00:51
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Nincs hosszútávú memóriája.
2017. jan. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerik meg egymást.
2017. jan. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Attól függ mennyi idő telt el. Ahogy az embernek, úgy szerintem a macskáknak is fakul az emlékezetük a gyerekkorukról, ahogy nőnek, ráadásul idő közben még változnak ők is. Szóval lehetséges, hogy valami beugrik neki, egy alapos szagolgatás után, de elég nagy rá az esély, hogy idegenként tekintenek egymásra.
2017. jan. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
87%
Szerintem nem.
2017. jan. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
nem emlekszik rá hogy az a testvere, meg kozosulni is kepes vele ha az ellenkezo nemu.
2017. jan. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem ismeri fel,x idő után az anyját sem ismeri fel.
2017. jan. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8%

Hát, a fene se tudja.

Idő függvénye lehet, az ember sem ismerné meg harminc évesen a testveret, akit utoljára 6-7 évesen látott.

Felnőtt macskaként elválasztva aztán találkozva viszont 3év múlva is felismerte nálunk, szóval az, hogy nincs hosszú távú memóriájuk, az hazugság.

2017. jan. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én arra gondolnék, hogy szag alapján talán. Kell hogy legyen a szagukban valami egyedi mindnek.
2017. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!